ELMALI DA AK PARTİ VE MHP DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.
Ak Parti Elmalı ilçe Başkanı Yunus Emre Coşkun " Ak Partili Elmalı İlçe Teşkilatı olarak düzenlemiş olduğumuz Cumhur İttifakı dayanışma yemeğinde İttifak ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Elmalı Teşkilatı ile bir araya geldik. Yemeğe teşkilat mensuplarımızın yanısıra MHP İlçe Başkanı Hasan Sert, Ak Parti İl Başkan yardımcımız Muammer Ak, Koordinatörümüz Ali Osman Eciş Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Öztürk, MHP Belediye Başkanı aday adayı İdris Özcan,
Ak Parti belediye başkan aday adaylarımız Mustafa Başkaya, Ali Gökçe, Salih Kurubaş, Cumhur İstekli, Hüsnü Demiröz katıldılar." Diye konuştu.
İyi Partinin Yerel seçime İttifak yapmada girmek İstemesi Antalya Elmalı ilçesinde Seçim heyecanını Arttırdı
Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Elmalı'da 850 hektar büyüklüğündeki Avlan Gölü de sıcak havalardan nasibini alarak bu yıl erken kurudu
DUA İLE SONA ERDİ Konuşmaların ardından, Abdal Musa Semah Ekibi sahne aldı. Sanatçı Sevcan Ezgi’ninde verdiği konserle coşan vatandaşlar, Kültür Bakanlığı Korosu, Alevi Bileşenleri Semah Ekibi ve Eren Özütemiz Konserini ilgiyle izledi.
Elmalı Abdal Musa Etkinliğine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun yanı sıra Kemer Belediye Başkan Vekili Semih Top, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Bilici ile Ali Rıza Akar, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek