Konyaaltı

Antalya İl Emniyeti Konyaaltı Kent Meydanı’nda Kermes Etkinliği gerçekleştirdi

Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK ve eşi Sevilay ÇEVİK hanımefendi kermes alanında bütün ziyaretçilerle bire bir ilgilendiler.

Antalya İl Emniyeti Konyaaltı Kent Meydanı’nda  Kermes Etkinliği gerçekleştirdi


Antalya İl Emniyet Müdürü  Orhan ÇEVİK'in Eşi, Polis Eşleri Derneği Antalya Şube Başkanı  Sevilay ÇEVİK  koordinesinde Şehit, Gazi ve Emniyet Teşkilatı mensupları yükseköğrenim gören çocuklarına burs desteği sağlayabilmek amacıyla 11-12 Kasım tarihlerinde Konyaaltı Kent Meydanı’nda  Kermes Etkinliği gerçekleştirdi

Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK ve eşi Sevilay ÇEVİK hanımefendi kermes alanında bütün ziyaretçilerle bire bir ilgilendiler. Yediden yetmişe her yaştan misafirin bulunduğu kermesde hoş sohbet ve muhabbet eşliğinde keyifli zamanlar yaşanan kermeste  Satışa sunulan yiyecek, içecek ve giyecek türü ürünler vatandaşların ilgisi ve memnuniyetiyle karşılandı.

Gün sonunda kermes anısına kesilen pasta sırasında  Sevilay ÇEVİK  duygularını şu şekilde ifade etti. “ Başta saygıdeğer eşim Orhan ÇEVİK bey olmak üzere hazırlık süreci de dahil olmak üzere gece gündüz emek veren tüm üyelerimize ve onları manevi destekleri ile yalnız bırakmayan eşlerine , emniyet müdürlüğümüzün değerli kadın personeline, kermesimizde el emeği göz nurunu sergileyen gönüllü kardeşlerimize, halkımızın göstermiş olduğu ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim.Ulvi bir amaç için bu kermesi gerçekleştirdik. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK 'ün de dediği gibi "Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir."Bizler bugün bu pencereyi hep birlikte araladık. Gençlerimiz geleceğe güneş gibi doğacaklar."dedi.

"

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Sanatçı Serpil Nur  Kimdir
Konyaaltı

Sanatçı Serpil Nur Kimdir

Serpil Nur 1958 İstanbul doğumludur. Lise Mezunu olan Serpil Nur, uzun süre sahne çalışmaları yaptıktan sonra, 1974 yılında sinemaya başladı.

 BLUEHOMES Turizm  Oğuzhan CİHANGİR Kimdir
Konyaaltı

BLUEHOMES Turizm Oğuzhan CİHANGİR Kimdir

Oğuzhan CİHANGİR, 1995 doğumlu ve Afyonkarahisarlıdır. Antalya Belekte büyümüş olan Oğuzhan Cihangir, Turizm Lisesi mezunudur.

ATSO  Antalya'nın Geleceğine Miras Kalacak Projeyi Başlattı
Konyaaltı

ATSO Antalya'nın Geleceğine Miras Kalacak Projeyi Başlattı

ATSO Başkanı Ali Bahar, “Bir Başka Antalya” projemiz ile değerli sanatçılarımızın katkılarıyla, Antalya’mızın envanterine girecek kalıcı eserler ortaya çıkartacağız” dedi.

Şengül Daban Kimdir
Konyaaltı

Şengül Daban Kimdir

Şengül Daban 1986 Fethiye doğumludur. İlkokul mezunu olan Şengül hanım 30 yıldır Antalya da ikamet etmektedir. 10 yıldır Emlak İnşaat ve Galeri işi yapan hanım Ağa Şengül Daban

Nurgül Kılınç Kimdir  Antalya Emlak Gayimenkul
Konyaaltı

Nurgül Kılınç Kimdir Antalya Emlak Gayimenkul

Nurgül Kılınç 1982 doğumlu aslen tokat turhallı olup Antalya'da büyümüş çeşitli işlerde yönetici ve üretici olarak çalışmıştır.

Konyaaltında  “Bin Turna Altında Buluşalım” etkinliği
Konyaaltı

Konyaaltında “Bin Turna Altında Buluşalım” etkinliği

Konyaaltı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında “Bin Turna Altında Buluşalım” etkinliği düzenledi. Devamı haberimizde...