Yaz mevsimi ile birlikte bayram tatilini de fırsat bilen karavan tutkunları Karavan Park’ta konforlu, güvenli ve huzurla tatil yapmanın keyfini çıkarıyor. Karavan severler, projenin diğer illere de örnek olmasını istiyor.
Yeşilçam Medya olarak 21 Nisan 2024 pazar günü AKM’de 22.sini düzenleyecek olduğumuz ödül gecemizde, sizlere de ödül vermek istiyoruz.
Konyaaltı’nda vatandaşlar ve çocuklar hafta sonu tiyatro keyfi yaşadı. Devamı haberimizde...
Konyaaltı Belediyesi, ilçede bulunan okul ve yurtlarda yaşanabilecek doğal afet, yangın ve kazalarda acil müdahale durumunda alınacak önlemler noktasında tatbikatlarını sürdürüyor.
CHP Genel Merkez Spor Kurulu Başkan Yardımcısı ve Konyaaltı Sanayici İş Adamları Derneği (KONYSİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldıray Veltan, Konyaaltı Belediye Başkanlığı için aday adayı başvurusunu yaptı
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Türkiye’yi Avrupa Birliği’nin tam üyesi haline getirip gencimizin elindeki pasaportuyla istediğinde gittiği, istediği yerde okuduğu ama istediğinde de gelip müreffeh bir şekilde yaşadığı bir hale getireceğiz” dedi.
Serpil Nur 1958 İstanbul doğumludur. Lise Mezunu olan Serpil Nur, uzun süre sahne çalışmaları yaptıktan sonra, 1974 yılında sinemaya başladı.
Oğuzhan CİHANGİR, 1995 doğumlu ve Afyonkarahisarlıdır. Antalya Belekte büyümüş olan Oğuzhan Cihangir, Turizm Lisesi mezunudur.
Şengül Daban 1986 Fethiye doğumludur. İlkokul mezunu olan Şengül hanım 30 yıldır Antalya da ikamet etmektedir. 10 yıldır Emlak İnşaat ve Galeri işi yapan hanım Ağa Şengül Daban
Nurgül Kılınç 1982 doğumlu aslen tokat turhallı olup Antalya'da büyümüş çeşitli işlerde yönetici ve üretici olarak çalışmıştır.
Konyaaltı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında “Bin Turna Altında Buluşalım” etkinliği düzenledi. Devamı haberimizde...
Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ve 8 ülkeden 400 sporcunun katılacağı ‘‘Uluslararası Antalya An Aqua Swimming Race’’ yüzme yarışı yarın saat 09.00’da başlayıp, gün boyu kıyasıya mücadelelere sahne olacak. Devamı haberimizde....
Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan “Uluslararası Antalya An Aqua Swimming Race” yüzme yarışında nefesler tutulacak. Devamı haberimizde...
5 Aralık’ta Yılın İş İnsanları Ödül gecesinde ödül alacak olan Fikri Ertürk, sektöre nasıl başladığını ve şu an ki faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi.
Cemal ÇELİKEL 1970 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokul, ortaokul, lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, Baba mesleği olan Robert Bosch Diesel
Konyaaltı Belediyesi ekipleri, Yeni Mahalle’de çıkan yangın sonrası evi kullanılamaz hale gelen Tevfik Kaya’nın evini onarıyor. Devamı haberimizde..
Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, yeni dansçılarını arıyor. Devamı haberimizde..
Kastamonu Belediyesi GSK ile evinde karşılaşan Konyaaltı Belediyesi SK Kadın Hentbol takımı, maçı 37-29’luk skorla kazanarak Süper Lig’de yoluna namağlup devam ediyor. Devamı haberimizde
Konyaaltı Belediyesi, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) iş birliği ile Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi içerisinde yapımını tamamladığı Konyaaltı Belediyesi Kuluçka Merkezi’nin tanıtımını gerçekleştirdi. Devamı haberimizde...
Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK ve eşi Sevilay ÇEVİK hanımefendi kermes alanında bütün ziyaretçilerle bire bir ilgilendiler.
Antalya'nın önemli değerlerinden olduğunu belirten rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan, Ziraat Fakültesinden mezun öğrencilerin çok sayıda tarım firması kurduğunu ve ihracata imza attığını kaydetti.