Konyaaltı

CHP Antalya Konyaaltı Belediye Başkan Aday Adayı Yıldıray Veltan Kimdir

CHP Genel Merkez Spor Kurulu Başkan Yardımcısı ve Konyaaltı Sanayici İş Adamları Derneği (KONYSİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldıray Veltan, Konyaaltı Belediye Başkanlığı için aday adayı başvurusunu yaptı

CHP  Antalya Konyaaltı Belediye Başkan Aday Adayı Yıldıray Veltan Kimdir

Yıldıray Veltan Konyaaltı Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı
CHP Genel Merkez Spor Kurulu Başkan Yardımcısı ve Konyaaltı Sanayici İş Adamları Derneği (KONYSİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldıray Veltan, Konyaaltı Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu duyurdu.CHP Genel Merkez Spor Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldıray Veltan, CHP Konyaaltı İlçe Başkanlığı’na giderek 31 Mart 2024’te gerçekleşecek yerel seçimlerde, Konyaaltı Belediye Başkanı Aday Adayı olmak için başvuruda bulundu.

Konyaaltı Belediyesi’ni dünyada örnek teşkil edecek bir belediye haline getirmek istediğine vurgu yapan Veltan, şunları kaydetti:


“Konyaaltı Belediyesi’nin hem ilimiz hem de partimiz nezdinde önemi çok açıktır. Bu yüzden, ilçemizin sahip olduğu kapasitenin daha etkin kullanılması gerekmektedir. Her seçimde değişen belediye başkanlığına değil, dünyada ve Türkiye’de bilinen, tanınan bir belediyeye talip olduğumu bildirmek isterim. Halkımız için hayırlı olmasını temenni ederim.”

Yıldıray Veltan kimdir?

1977 yılında İstanbul’da doğan Yıldıray Veltan, 1989 yılında Antalya’ya yerleştikten sonra, eğitim hayatına burada devam ederek İnşaat Teknik bölümünden mezun oldu. Reklamcılıkla başladığım ticari faaliyetlerini inşaat, enerji, bilişim, gıda ve yatırım sektörleriyle sürdüren Veltan, CHP Antalya İl Gençlik Kolları’nda başladığı siyasi hayatına parti içinde Antalya İl Başkan Yardımcılığı, Genel Merkez Spor Kurulu Başkan Yardımcılığı gibi birçok görev sığdırdı. Ticari faaliyetlerinin yanı sıra sivil toplumda da sorumluluklar üstlenen Yıldıray Veltan, Konyaaltı Sanayici İş Adamları Derneği’nde (KONYSİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine devam etmektedir.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya’da yağan dolu ile sokaklar beyaza büründü
Konyaaltı

Antalya’da yağan dolu ile sokaklar beyaza büründü

Antalya’da akşam saatlerinde Konyaaltı ilçesi Hurma Mahallesi’nde şiddetli yağmur ve dolu yağışı etkili oldu. 

Konyaaltı‘nda tiyatro keyfi bir başka
Konyaaltı

Konyaaltı‘nda tiyatro keyfi bir başka

Konyaaltı’nda vatandaşlar ve çocuklar hafta sonu tiyatro keyfi yaşadı. Devamı haberimizde...

Konyaaltı'nda Çandır Fasulyesi şenliğine davet
Konyaaltı

Konyaaltı'nda Çandır Fasulyesi şenliğine davet

Konyaaltı Belediyesi’nin bölgeye has Çandır fasulyesinin bilinirliğini artırmak ve üreticiye destek olmak amacıyla bu yıl 6’ncısını düzenleyeceği “Çandır Fasulye Şenliği” pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Antalya 'da öğrencilere yangın tatbikatı yapıldı
Konyaaltı

Antalya 'da öğrencilere yangın tatbikatı yapıldı

Konyaaltı Belediyesi, ilçede bulunan okul ve yurtlarda yaşanabilecek doğal afet, yangın ve kazalarda acil müdahale durumunda alınacak önlemler noktasında tatbikatlarını sürdürüyor.

Antalya'da Konuşan CHP Genel Başkanı Özgür  Özel: “Türkiye’yi AB’nin tam üyesi haline getireceğiz“
Konyaaltı

Antalya'da Konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel: “Türkiye’yi AB’nin tam üyesi haline getireceğiz“

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Türkiye’yi Avrupa Birliği’nin tam üyesi haline getirip gencimizin elindeki pasaportuyla istediğinde gittiği, istediği yerde okuduğu ama istediğinde de gelip müreffeh bir şekilde yaşadığı bir hale getireceğiz” dedi.

Sanatçı Serpil Nur  Kimdir
Konyaaltı

Sanatçı Serpil Nur Kimdir

Serpil Nur 1958 İstanbul doğumludur. Lise Mezunu olan Serpil Nur, uzun süre sahne çalışmaları yaptıktan sonra, 1974 yılında sinemaya başladı.