Kemer

Antalya Kemer Şantaj çetesi çökertildi

Antalya âKemer İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı asayiş şube ekipleri yaptıkları eş zamanlı operasyonla şantaj çetesini çökertti

Antalya Kemer  Şantaj çetesi çökertildi

Şantaj çetesi çökertildi

Antalya Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı asayiş şube ekipleri yaptıkları eş zamanlı operasyonla şantaj çetesini çökertti. 7 kişiyi göz altına alan polis yapılan sorgulamaların ardından zanlıları Kemer adliyesine çıkarttı. Olayda 1 kişi tutuklandı, 5 kişi yrut dışı yasağı ile adli kontrol şartı ile serbet bırakıldı, 1 kişi de savcılık aşamasında serbest kaldı.
Bir iş adamının kendisine kurulan tuzak ile ilgili emniyete başvurmasıyla özel hayatın gizliliğini ihlal maddesinden dolayı Kemer emniyeti hemen harekete geçti. Zanlıların kimlik tespitinden sonra operasyona başlayan Kemer emniyeti, zanlılardan 5 kişinin Adana’da, 1 kişinin Antalya’da, 1 kişinin de Kemer’de ikamet ettiği bilgisine ulaştı. Fuhuş ve özel hayatın gizliliğini ihlali ile ilgili başlatılan soruşturmada Kemer emniyeti eş zamanlı operasyonla 7 kişiyi göz altına aldı. Savcılık soruşturmasından sonra 4 kişi tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edildi. Mahkemeye sevk edilenlerden U.Ş. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer zanlılar adli kontrol şartı ile yurt dışı yasağı konularak serbest kaldı. Diğer 1 kişi savcılık soruşturmasında serbest kaldı, 2 kişide yine savcılık tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya’da fuhuş çetesi operasyonu 21 Rus Kadın Kurtarıldı
Kemer

Antalya’da fuhuş çetesi operasyonu 21 Rus Kadın Kurtarıldı

Antalya’da Rusya Federasyonu ve Moldova vatandaşı kadınları erkeklere katalog üzerinden pazarladıkları iddia edilen 8 şüpheli yakalandı, fuhşa teşvik edilen Rusya Federasyonu ve Moldova vatandaşı 21 kadın kurtarıldı.

Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 3. Ayak Yarışları Kemer’de yapıldı
Kemer

Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 3. Ayak Yarışları Kemer’de yapıldı

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun faaliyet takviminde yer alan Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın 3. Ayak Yarışları Antalya Kemer’de yapıldı.

CHP Antalya Kemer Belediye Başkan Aday Adayı  Mustafa Gül Kimdir
Kemer

CHP Antalya Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Gül Kimdir

3 Dönem Antalya Kemer Belediye Başkanlığı Yapan Mustafa Gül Kimdir Biyografisi

İşte Kemer halkının heyecanla beklediği Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün açıklaması
Kemer

İşte Kemer halkının heyecanla beklediği Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün açıklaması

Kemer halkının aday olmasında ısrar ettiği Önceki dönem Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, bugün CHP Kemer İlçe Başkanlığında düzenlenen ve Sivil toplum örgütleri,

  Antalya Kemer Ak Parti  Belediye Başkan adaylığı için Miting Havasında  Adaylık Başvurusu  İsmail Selami Minta  Kimdir
Kemer

Antalya Kemer Ak Parti Belediye Başkan adaylığı için Miting Havasında Adaylık Başvurusu İsmail Selami Minta Kimdir

Miting gibi A. Adaylık Açıklaması AK Parti ilçe başkanlığından cumhur ittifakının aday adaylığı için istifa eden İsmail Selami Minta aday adaylığını açıkladı.

Antalya Kemer Göynük Mahallesi'nde kapalı pazar yeri yapımı başladı
Kemer

Antalya Kemer Göynük Mahallesi'nde kapalı pazar yeri yapımı başladı

Antalya ili Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun “Her mahalleye bir kapalı pazar yeri projesi” kapsamında Göynük Mahallesi'nde kapalı pazar yeri yapımı başladı.