KEMERLİ KADINLARDAN KERMES
Kemer Belediyesi tarafından her ay geleneksel hale gelen “Üreten ev hanımları kermesi”ne katılan ev hanımları, el emeği göz nuru ürünlerini satışa sundu.
Atatürk Parkı'nda düzenlenen kermeste tezgah açan ev hanımları, bin bir zahmetle ürettikleri el emeği göz nuru ürünlerini ve lezzetli gıda ürünlerini satışa sunarak ev ekonomilerine katkı sağladı.
Kermeste tezgah açan ev hanımlarını ziyaret eden Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, ev hanımlarının ürünlerini inceleyerek hayırlı işler dileklerinde bulundu.
Kermes, ilçede tatilini sürdüren birçok yerli ve yabancı misafir ile vatandaşların da ilgisini çekiyor.
Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK ve eşi Sevilay ÇEVİK hanımefendi kermes alanında bütün ziyaretçilerle bire bir ilgilendiler.
Korkuteli’nde Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şehitler anıtında gerçekleştirilen kermeste, köfte, döner, stand da vatandaşlara yiyecekler ve kitaplar satıldı.
Antalya Korkuteli Zeynep-Mustafa Kemer Ortaokulu Okul Aile Birliği öncülüğünde, okul bünyesinde yardım amaçlı bir kermes düzenledi. Okul bahçesinde gerçekleşen kermese yoğun katılım gerçekleşti.
2. Kemer Yaza Merhaba Şenliği Motosiklet Buluşması’na, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer Belediyesi Meclis üyeleri Semih Top ve Hüseyin Çelik’in yanı sıra İsmail Selami Minta ve Halit Özdemir de katıldı.
Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksek Okulu tarafından 'Kariyer günleri ve tadım şenliği' düzenlendi. Başkan Topaloğlu, 'Kariyer günleri ve tadım şenliği' etkinliğinde mangalın başına geçerek öğrencilere kendi elleriyle köfte pişirdi.
Antalya Kemer'de, Rusya'nın 17 bölgesinden 600 acente yetkilisinin katıldığı “Exhibition Türkiye 2024” workshop düzenlendi.