23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Başkan Mesut Kocagöz'ün koltuğuna General Şadi Çetinkaya İlkokulu 2. sınıf öğrencisi İmran Babacan oturdu.
Büyükşehir ve Kepez Belediye Meclis Üyesi Prof. Dr. Refik Emre Altekin'in eşlik ettiği İmran Babacan, "Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün selamını getirdiğini" söyledi.
Antalya Kepez Belediyesinin, ünlü Kazak ozanı ve atışma geleneğinin ustası Jambıl Jabayev’in ismini verdiği parka, Türk halklarının kadim geleneksel müzik aleti olan çift telli dombranın anıtı dikiliyor.
NİTELİKLİ CİNSEL SALDIRIDAN AYRI AYRI CEZALANDIRILMASI İSTENDİ Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameyle Cantimur hakkında Antalya 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.SANIK İLK KEZ HAKİM KARŞISINDA
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisinde grubu bulunan siyasi partilerin grup sözcüleri de Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e geçmiş olsun dileklerini iletti
Antalya Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü de, Başkan Mesut Kocagöz’ün sevgi mesajı kapsamında ilçeyi çiçeklerle süslüyor.
Antalya Kepez’in batı mahalleleri temiz enerji kaynağı doğal gaz konforuyla buluşuyor.
Antalya'daki teleferik kazasıyla ilgili soruşturmada tutuklanan CHP'li Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün avukatlarının tutuklu yargılamaya itiraz etti. Avukatların ikinci itirazı da reddedildi.