Bakan Yerlikaya Antalya’da Vatandaşlardan ne istedi

Ali YERLİKAYA, Antalya halkına seslenerek çevrelerinde gördükleri, duydukları, rahatsız oldukları her türlü suçla ilgili hemen 112’yi arayıp bilgi vermelerini isteyerek, tüm katılımcılara da görevlerinde başarılar diledi.

Bakan Yerlikaya Antalya’da Vatandaşlardan ne istedi

İçişleri Bakanımız Sayın Ali YERLİKAYA başkanlığında, İçişleri Bakan Yardımcımız Sn.Münir KARALOĞLU, Emniyet Genel Müdürümüz Sn.Erol AYYILDIZ, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Sn.Arif ÇETİN, Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Sn.Ahmet KENDİR, Valimiz Sn.Hulusi ŞAHİN, İl Emniyet Müdürümüz Sn.Orhan ÇEVİK, ilgili kurum temsilcileri, milletvekilleri, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı personelinin katılımları ile Emniyet Müdürlüğümüz hizmet binasında #TürkiyeninHuzuru toplantısı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda Antalya’da son 150 günde yapılan çalışmalara değinen Sayın Bakanımız suçluları adalete teslim etmekte, çocuklarımızı zehirlemeye çalışanlara hayatı zehretmekte kararlı olduklarını, asayiş suçlarından narkotik suçlarına, organize suç örgütlerinden göçmen kaçakçılığına yönelik yapılan operasyonların durmadan duraksamadan büyük bir gayretle devam edeceğini vurguladı.

Düzensiz göçle ve göçmen kaçakçılığı organizatörleriyle mücadelenin aralıksız devam ettiğini aktaran Sayın İçişleri Bakanımız, denizyolunun göçmen kaçakçılarının en çok tercih ettikleri güzergâhın başında geldiğini, denizlerimizin göçmenlere mezar olmasına müsaade etmeyeceklerini ifade etti.

Turizmin başkenti Antalya’da huzurun ve mevcut kamu düzeninin devamı, korunması ve istikrarı için yeni stratejiler ve yol haritası oluşturduklarını ifade eden İçişleri Bakanımız Sayın Ali YERLİKAYA, Antalya halkına seslenerek çevrelerinde gördükleri, duydukları, rahatsız oldukları her türlü suçla ilgili hemen 112’yi arayıp bilgi vermelerini isteyerek, tüm katılımcılara da görevlerinde başarılar diledi.

TürkiyeninHuzuru için tüm çalışmalarımız hız kesmeden aynı kararlılıkla devam edecektir

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

İçişleri Bakanı  Ali Yerlikaya Antalya Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret Etti
Kepez

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Antalya Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret Etti

“Türkiye’nin Huzuru Toplantısı” İçin Antalya'ya gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti

Antalya Elmalı'da MHP ve AK Parti  Dayanışma yemeği düzenlendi
Elmalı

Antalya Elmalı'da MHP ve AK Parti Dayanışma yemeği düzenlendi

ELMALI DA AK PARTİ VE MHP DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.

Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 3. Ayak Yarışları Kemer’de yapıldı
Kemer

Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 3. Ayak Yarışları Kemer’de yapıldı

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun faaliyet takviminde yer alan Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın 3. Ayak Yarışları Antalya Kemer’de yapıldı.

İbradı noteri göreve başladı
İbradı

İbradı noteri göreve başladı

Antalya'nın İbradı ilçesine atanan Noter Zehra Karaarslan Hükümet konağında görev yapmaya başladı.

Anamas Tohum'un Yeni Çeşitleri, Üreticilerden Tam Not Aldı
Antalya

Anamas Tohum'un Yeni Çeşitleri, Üreticilerden Tam Not Aldı

Anamas Tohum'un Çamköy İstasyonu'nda düzenlediği buluşmalarda, yeni çeşitleri üreticilerden tam not aldı. Üreticiler, yeni çeşitlerin yüksek verimlilik, dayanıklılık ve kalite gibi özelliklerini beğendi.

ATSO Başkanı Ali Bahar, “Korkuteli Organize Sanayi Bölgesinde 8 yıldır Bitmeyeni 8 ayda Bitirdik Tapular Hazır "
Korkuteli

ATSO Başkanı Ali Bahar, “Korkuteli Organize Sanayi Bölgesinde 8 yıldır Bitmeyeni 8 ayda Bitirdik Tapular Hazır "

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) kasım ayı meclis toplantısı, yönetim kurulu ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Kasım ayı faaliyetlerine yönelik değerlendirmelerde bulunan Ali Bahar, ekonomi, turizm, iklim krizi, kentsel dönüşüm, Korkuteli OSB ve Türkiye ekonomisine ilişkin iş dünyasının talep, öneri ve beklentilerini gündeme taşıdı.