Korkuteli

Başkan Böcek Korkuteli ilçesine 1 milyar 950 milyonluk yatırım yaptık

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli’nde inceleme ve ziyaretlerde bulundu. 

Başkan Böcek  Korkuteli ilçesine 1 milyar 950 milyonluk yatırım yaptık

KORKUTELİ’NE 1 MİLYAR 950 MİLYONLUK YATIRIM YAPTIK”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli’nde inceleme ve ziyaretlerde bulundu. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Hasan Can Caran’ın Korkuteli’ndeki tanıtım toplantısına da katıldı. Korkutelililer, Başkan Böcek’e yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda, Korkuteli ve Antalya’nın gururları, Kırkpınar Başpehlivanları, İsmail Balaban, Yusuf Can Zeybek, Mustafa Batu ve Turan Balaban da yer alarak, halkı selamladı. 

1 MİLYAR 950 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Başkan Böcek, toplantıda yaptığı konuşmada, Korkuteli’ne 5 yılda 1 milyar 950 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Korkuteli’nde her muhtarı dinlediklerini, taleplerini sırasıyla tamamladıklarını ifade eden Başkan Muhittin Böcek, “Seçim öncesi Muhittin Böcek gelirse çalışanların parasını ödeyemez, yardımları keser dediler. Çok daha fazlasını yaptık. Personelimize ve hiçbir kurum kuruluşa borcumuz yoktur. Ata sporumuz güreş veriyoruz. 400 güreşçimiz var. Güreş meydanlarını, Edirne’nin kapısını bilmeyenler burada siyaset yapamaz” dedi.

ANTALYA KAZANACAK

Herkesin beğenisi almış bir başkan olarak kendisini yeniden aday gösteren CHP Parti Meclisi’ne ve Genel Başkanı Özgür Özel’e teşekkür eden Başkan Böcek, “Bu kutsal görevi yeniden verdikleri için mahcup etmeyeceğiz. Bugüne kadar verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Manevi oğlum Hasan Can Caran’la Korkuteli kazanacak. Hep birlikte, herkesin başkanı olarak biz kazanacağız. Antalya kazanacak” ifadelerini kullandı. 

Başkan Böcek, daha sonra Korkuteli Çarşamba Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafa hayırlı işler dileklerini ileten Başkan Böcek, vatandaşlarla sohbet etti.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Başkan Muhittin Böcek Korkuteli  CHP seçim bürosunu açtı
Korkuteli

Başkan Muhittin Böcek Korkuteli CHP seçim bürosunu açtı

BÖCEK, KORKUTELİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ'NİN AÇILIŞINI YAPTI Antalya Büyükşehir Belediye başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli Seçim Koordinasyon Merkezi'mizin açılışını yaptı.

Muhittin Böcek Yeni Projeleri Tanıttı
Antalya

Muhittin Böcek Yeni Projeleri Tanıttı

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, basın mensuplarıyla proje tanıtım toplantısında bir araya geldi. 77 projeyle yola çıktıklarını, 182 proje tamamladıklarını söyleyen Başkan Böcek, 132 yeni projenin de tanıtımını

Antalyalılar, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ve Başkan Böcek’i sevgi gösterisiyle karşıladı.qq
Antalya

Antalyalılar, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ve Başkan Böcek’i sevgi gösterisiyle karşıladı.qq

CHP Genel Başkanı Özgür Özel "Muhittin Böcek ikinci beş yılı hak ediyor. Antalya’da Muhittin Böcek’i hak ediyor.”

Başkan  Böcek  "Çallı Kavaşağı Alt Geçit Temizlenerek Açıldı "
Döşemealtı

Başkan Böcek "Çallı Kavaşağı Alt Geçit Temizlenerek Açıldı "

Antalya'mızda sel felaketi sonrası hayatı normale döndürmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.,Diyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek

Elmalı Belediyesi Emitt Fuarında Gaziler Helvası dağıtıyor
Elmalı

Elmalı Belediyesi Emitt Fuarında Gaziler Helvası dağıtıyor

Elmalı Belediyesi İstanbul Emitt Fuarı’nda Ziyaretçilere Elmalının Meşhur Gaziler Helvasını İkram Ediyor. Yiyen birdaha istiyor..

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Başkan Muhittin Böcek,  büyük bir coşkuyla karşılandı
Antalya

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Başkan Muhittin Böcek, büyük bir coşkuyla karşılandı

Konuşmaların ardından Başkan Muhittin Böcek, CHP Antalya Milletvekilleri, CHP Antalya İl Yönetim, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Belediye Başkan Adayları sahneye topluca çıkarak, el ele halkı selamladı.