Korkuteli ses ver öncülüğünde düzenlenen “Sessiz Çığlık” eylemiyle Doğu Türkistan'daki ve İsrail'in Gazze'ye uyguladığı soykırımı protesto ettiler.
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek "Siyasetin başlangıcı olan Arasta. 28 Şubatta 5 yıldır kapalı olan ağzımı orada açacağım ve önemli konuşma yapacağım. Orası benim için en duygusal açılış olacak. Ve helalliğimi orada alacağım. Orası benim için önemli herkesi oraya bekliyorum."
İYİ Parti Korkuteli'nde sürpriz bir hamle yaparak ilçenin sevilen esnaflarından Emre Köken'i Belediye Başkan adayı olarak açıkladı
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal önceki akşam mahalle toplantılarına Sımandır (Ulucak) da devam etti. Önal bu kez dedikodulara cevap verdi.
Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Hilmi Durgun, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde
Anadolu'nun islamlaşmasında bir çok hizmetleri olan ilçemizin manevi önderlerinden Küçük Ali Fahreddin Efendi Hazretlerinin kabrini ve büyüklerini ziyaret ederek hayır dualarını aldı. İSLAMOĞLU ziyaretleri sonrası açıklamada bulundu;
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan adayı Hasan Can Caran ve Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı İsmail Karadeli
Antalya ili Korkuteli ilçesi Karataş Mahalle Muhtarı Ali Yıldırım (Paşa) hayatını kaybetti.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın simgesi turunçları hem ekonomiye kazandırıyor hem de kadın kooperatifçiliğine destek sağlıyor.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli’nde inceleme ve ziyaretlerde bulundu.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarına Korkuteli ziyaretinde AK Parti Antalya İl Teşkilatı kurucularından Hamza Taş’ın mezarını ziyaret ederek başladı.
Korkuteli Yazır Fevziye Polat Bölge İlk-Ortaokulu inşaatı tamamlanarak yapımcı firma tarafında okulun anahtarı Yazır Mahalle muhtarı Mehmet Kocaoğlu’na teslim edildi.
Korkuteli 1966 sayılı Korkuteli Tarım Kredi Kooperatifi, Akyar mahallesinde hayvancılıkla uğraşan çiftçilere, tarım kredi yem teknik personelinin katılımıyla seminer verildi.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, 19 ilçede sürdüreceği seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.
Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Av. Medine Yapılmışev, Ak Parti ilçe başkanı Osman Nuri Kök ve belediye Başkan adayı Sadık Önal ile birlikte açıklamalar yaptılar.
Korkuteli Mahalle muhtarları hafta sonu aileleri ile birlikte Safran Termalde hafta sonu stres attılar. 3 gün süre etkinliğe Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü, Belediye başkanı Ömer Niyazi İşlek, Belediye başkan yardımcıları, Belediye meclis üyeleri ve 35 mahalle muhtarı ve aileleri katıldı.
BÜYÜKŞEHİR ÜRETİCİLERE SÜT YEMİ DESTEĞİNE BAŞLADI KORKUTELİ KIRKPINARLI BESİCİLERE YÜZDE 15’İ HİBELİ 21 TON YEM DAĞITILDI
Vali Ersin Yazıcı, hayırseverler Etem Ruhi Kavukcu ve Emin Öztürk ile Korkuteli Hacı Ethem-Şerife Kavukcu Anadolu Lisesi’ne yaptırılacak olan 16 derslikli Selen-Ethem Ruhi Kavukcu Ek Derslikleri için protokol imzaladı.