BAŞKAN CARAN İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN FABRİKALARI ZİYARET ETTİ
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan adayı Hasan Can Caran ve Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı İsmail Karadeli, beraberlerindeki heyet ile ilçemizde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti. Başkan Caran ve beraberindekiler sırasıyla Ersanlar Kompost Fabrikası, Dallar Mantar Üretim Teisisi, Çivril Kompost Fabrikası, Kortaş Soğuk Hava Deposu, Berfu Mantar Üretim Tesisi, Dallar Mantar Salamura Tesisi, Rulmaksan Plastik Kasa Fabrikası ziyaret ederek, hem işçiler ile hem de işletmeciler ile sohbet ederek projelerini anlattılar.
Çalışan işçilerin isteklerini ve önerilerini alan Başkan Caran, bu önerilerin çok kıymetli olduğunu ve yerel seçimlerden sonra belediyeyi hep birlikte yöneteceklerini ifade etti. Korkuteli Gündem Gazetesi
Korkuteli ses ver öncülüğünde düzenlenen “Sessiz Çığlık” eylemiyle Doğu Türkistan'daki ve İsrail'in Gazze'ye uyguladığı soykırımı protesto ettiler.
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek "Siyasetin başlangıcı olan Arasta. 28 Şubatta 5 yıldır kapalı olan ağzımı orada açacağım ve önemli konuşma yapacağım. Orası benim için en duygusal açılış olacak. Ve helalliğimi orada alacağım. Orası benim için önemli herkesi oraya bekliyorum."
İYİ Parti Korkuteli'nde sürpriz bir hamle yaparak ilçenin sevilen esnaflarından Emre Köken'i Belediye Başkan adayı olarak açıkladı
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal önceki akşam mahalle toplantılarına Sımandır (Ulucak) da devam etti. Önal bu kez dedikodulara cevap verdi.
Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Hilmi Durgun, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde
Anadolu'nun islamlaşmasında bir çok hizmetleri olan ilçemizin manevi önderlerinden Küçük Ali Fahreddin Efendi Hazretlerinin kabrini ve büyüklerini ziyaret ederek hayır dualarını aldı. İSLAMOĞLU ziyaretleri sonrası açıklamada bulundu;