İYİ Parti Köken dedi
İYİ Parti Korkuteli'nde sürpriz bir hamle yaparak ilçenin sevilen esnaflarından Emre Köken'i Belediye Başkan adayı olarak açıkladı. Kısa bir görüşme yaptığımız Köken bir kaç gün içinde ilçe teşkilatı ile birlikte bir basın toplantısı yapacaklarını söyledi. Köken konuşmasının devamında seçimlerde güçlü kadro vizyon projelerle vatandaşların gönlüne ve oyuna talip olduklarını ifade etti. Korkuteli Tv
Korkuteli ses ver öncülüğünde düzenlenen “Sessiz Çığlık” eylemiyle Doğu Türkistan'daki ve İsrail'in Gazze'ye uyguladığı soykırımı protesto ettiler.
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek "Siyasetin başlangıcı olan Arasta. 28 Şubatta 5 yıldır kapalı olan ağzımı orada açacağım ve önemli konuşma yapacağım. Orası benim için en duygusal açılış olacak. Ve helalliğimi orada alacağım. Orası benim için önemli herkesi oraya bekliyorum."
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal önceki akşam mahalle toplantılarına Sımandır (Ulucak) da devam etti. Önal bu kez dedikodulara cevap verdi.
Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Hilmi Durgun, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde
Anadolu'nun islamlaşmasında bir çok hizmetleri olan ilçemizin manevi önderlerinden Küçük Ali Fahreddin Efendi Hazretlerinin kabrini ve büyüklerini ziyaret ederek hayır dualarını aldı. İSLAMOĞLU ziyaretleri sonrası açıklamada bulundu;
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan adayı Hasan Can Caran ve Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı İsmail Karadeli