Korkuteli

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr." Sadık Önal Çözüm Sizin Elinizde "

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal önceki akşam mahalle toplantılarına Sımandır (Ulucak) da devam etti. Önal bu kez dedikodulara cevap verdi.

Cumhur İttifakı Korkuteli  Belediye Başkan Adayı Dr." Sadık Önal Çözüm Sizin Elinizde "

SADIK ÖNAL, “ÇÖZÜM SİZİN ELİNİZDE”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal önceki akşam mahalle toplantılarına Sımandır (Ulucak) da devam etti. Önal bu kez dedikodulara cevap verdi. Konuşmasında ayrıca “sorunları biliyoruz, çözüm sizin ellerinizde” dedi.
Toplantıda ilk olarak. MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av.Medine Yapılmışev söz aldı. Yapılmışev “Buraya kendi evimize gelir gibi geldik.Recep Gürbüz, Ali Gürbüz’ün toprağı pehlivanlar diyarında olmaktan mutlu olduk.Bugüne kadar Korkuteli’ne hizmet etmiş olan tüm belediye başkanlarımıza görev yapan meclis üyelerimize teşekkür ederiz.Taş üstüne taş koyan herkese teşekkürler” dedi
Önal “Mutlu olmalıyız, bir ve beraber olmak zorundayız”
Daha sonra söz alan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal da “Derdimiz makam değil, mekan. o mekan sizin kalbiniz” cümlesi ile sözlerine başladı.Önal daha sonra “Sımandır’ın sağlık ocağı, mezarlık yolundaki parke, güzel bir kapalı salon, yine susuz için düğün salonu gibi sorun, istek ve çözümlerine hazırız.Çözüm sizin elinizde.Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Birileri dedikodu çıkartmış korkak diye. Sakiniz, efendiyiz ama uysal koyun değiliz. Bizim rotamız da yolumuz da tektir. Bir yere gitmedik. Bize korkak diyenlerin alnını karışlarız. Beni birileri yönetecekmiş, beni ancak siz yönetirsiniz, siz bana hesap sorarsınız ”şeklinde konuştu. Program sonunda hatıra resmi için salondan ayrılırken bir vatandaş Önal’a bu seçimin Başpehlivanı sensin şeklinde bağırdı. Korkuteli Gündem Gazetesi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av.Medine Yapılmışev 'den Açıklama
Korkuteli

MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av.Medine Yapılmışev 'den Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimin ardından basın açıklamasında bulundu.

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal  "Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz ”
Korkuteli

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal "Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz ”

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi

Cumhur İttifakı, Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin ne dedi
Kumluca

Cumhur İttifakı, Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin ne dedi

Antalya ili Kumluca ilçesi Karacaören Mahallesi’nde gerçekleştirilen, meclis üyeleri ve proje tanıtım toplantısına, Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin, Ak Parti ilçe başkanı Erol Uysal, MHP ilçe başkanı Ömer Tekin, Kadın Kolları Başkanı Medine Çetin, Gençlik Kolları başkanı Musab Hacıalioğulları, Ülkü Ocakları başkanı Samet Atalay ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Bucaklı Genç İş Adamları’ndan sahur buluşması
Antalya

Bucaklı Genç İş Adamları’ndan sahur buluşması

Bucaklı Genç İş Adamları Dayanışma Derneği, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer ve Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Onur Temel ile sahur yemeğinde  bir araya  geldi.

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal 'dan muhteşem Proje tanıtımı
Korkuteli

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal 'dan muhteşem Proje tanıtımı

Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı proje tanıtımında Korkuteli Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı ,tanıtıma Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı’na mensup partilerin il ve ilçe yönetimleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle partililer katıldı.

Korkuteli Başkan  Adayı  Sadık Önal ;Sanayi Sitesi Yenilenecek
Korkuteli

Korkuteli Başkan Adayı Sadık Önal ;Sanayi Sitesi Yenilenecek

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Kozağacı mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’ne yakışacak yeni bir sanayi sitesi için projemizde yeri de hazır” dedi