Korkuteli

Korkuteli Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Gün Birlik günü

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Av. Medine Yapılmışev, Ak Parti ilçe başkanı Osman Nuri Kök ve belediye Başkan adayı Sadık Önal ile birlikte açıklamalar yaptılar.

Korkuteli  Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Gün Birlik günü

CUMHUR İTTİFAKININ KORKUTELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SADIK ÖNAL OLDU

ÖNAL, “GÜN BİRLİK GÜNÜ, BİR VE BERABER KORKUTELİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Korkuteli Belediye Başkan adayı Sadık Önal oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart yerel seçimle ilgili 3 il ve 52 ilçe belediye başkan adayını daha duyurdu. Önal, “Gün birlik günü, gün Korkuteli’miz için güzel şeyler yapma günü. Bizler beraber olmalıyız. Artık birler kavgayı, dargınlıkları sonlandırarak Korkuteli için ne gerekiyorsa ne kadar güzel şeyler yapma günü” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Korkuteli Belediye Başkan adayı Sadık Önal’ında adının yer aldığı 55 adayın daha açıklandığın ifade ederek; Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 3. etap olarak adaylıkları kesinleşen 3 İl, 10 Büyükşehir İlçe, 42 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezi tarafından Korkuteli Belediye Başkan adaylığının açıklanmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli ilçe binasında basın açıklaması gerçekleşti.
Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Av. Medine Yapılmışev, Ak Parti ilçe başkanı Osman Nuri Kök ve belediye Başkan adayı Sadık Önal ile birlikte açıklamalar yaptılar.
Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Av. Medine Yapılmışev, sözlerine Pençe- Kilit operasyonu bölgesinde hayatını kaybeden askerlerimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileyerek, Milliyetçi Hareket Partimizde 3 başkan adayı ile yola çıktık. Bugünde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 55 adayın daha açıklandı. Bunun bir tanesinde bizim adayımız Sadık Önal. Bizleri destekleyen başta bilge liderimiz Devlet Bahçeli ve diğer başkan yardımcıları ile Ak Parti Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan Milletvekillerimize il başkanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu saatten sonra seçim çalışmamızı hep birlikte yürüteceğiz. 25 yıldır Korkuteli’mizde Cumhur ittifakı ile birlikte çalışmamamızı sürdüreceğiz” dedi.
Ak Parti ilçe başkanı Osman Nuri Kök ise, “Bizde Cumhur ittifakı adayı olarak hep birlikte çalışmamızı sürdüreceğiz. Bu saatten sonra Sadık Önal ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Av. Medine Yapılmışev ile birlikte çok yürüyeceğiz” dedi.
Daha sonra Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, “Pençe- Kilit operasyonu bölgesinde hayatını kaybeden askerlerimize başsağlığı yaralılara acil şifalar dileyerek başlayarak, “Bizler Korkuteli için 11 Aralık itibariyle baba ocağından hayır duaları ile yola çıktık. Korkuteli’mizi daha iyi yerlere getirmek için yola çıktık. Kinden, nefretten, kavgadan ötekileştirmeden ve de ayrışmadan ayrıştırmadan bir beraber olabilmek için yola çıktık. Bizleri destekleyen başta Liderimiz Devlet Bahçeli ve diğer başkan yardımcıları ile Ak Parti Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan Milletvekillerimize il başkanlarımıza ilçe başkanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Ne mutlu ki bizler memleket için ilçemiz için çalışmaya fırsat verdiler. Herkesten Allah razı olsun. Bugünden itibaren biz bu yola çıkarken hiç kimseyi kötülemeden, ayırmadan karşıya bırakmadan bir ve beraber Korkuteli için çalışacağız. Gün birlik günü, gün Korkuteli’miz için güzel şeyler yapma günü. Bizler beraber olmalıyız. Artık birler kavgayı, dargınlıkları sonlandırarak Korkuteli için ne gerekiyorsa ne kadar güzel şeyler yapma günü.
Bizler beraber olmayınız. Artık gelin kavgayı gürültüyü varsa kırgınlıkları bırakalım Korkuteli için ne gerekiyorsa ne kadar güzellikler varsa, el ele gönül gönüle hep beraber yapalım. Bugüne kadar bizleri destekleyen başta ailem olmak üzere tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Gün birlikte her beraber Korkuteli’miz için hep beraber yürüyelim dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal  "Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz ”
Korkuteli

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal "Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz ”

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi

Korkuteli Başkan Adayı Sadık Önal'Gençler Çok sevdi İşte sebebi
Korkuteli

Korkuteli Başkan Adayı Sadık Önal'Gençler Çok sevdi İşte sebebi

Antalya Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis

Başkan Hakan Tütüncü Korkuteli  ve Elmalı  Köylerinde ne yaptı
Elmalı

Başkan Hakan Tütüncü Korkuteli ve Elmalı Köylerinde ne yaptı

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti

Sadık Önal, iftar ve sahurda da  vatandaşların  evlerine konuk oluyor.
Korkuteli

Sadık Önal, iftar ve sahurda da vatandaşların evlerine konuk oluyor.

Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Ramazan ayında iftarlardan sonra sahurda evlere konuk oluyor

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal 'dan muhteşem Proje tanıtımı
Korkuteli

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal 'dan muhteşem Proje tanıtımı

Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı proje tanıtımında Korkuteli Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı ,tanıtıma Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı’na mensup partilerin il ve ilçe yönetimleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle partililer katıldı.

Korkuteli Başkan  Adayı  Sadık Önal ;Sanayi Sitesi Yenilenecek
Korkuteli

Korkuteli Başkan Adayı Sadık Önal ;Sanayi Sitesi Yenilenecek

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Kozağacı mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’ne yakışacak yeni bir sanayi sitesi için projemizde yeri de hazır” dedi