Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi
Antalya Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Ramazan ayında iftarlardan sonra sahurda evlere konuk oluyor
Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı proje tanıtımında Korkuteli Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı ,tanıtıma Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı’na mensup partilerin il ve ilçe yönetimleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle partililer katıldı.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Kozağacı mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’ne yakışacak yeni bir sanayi sitesi için projemizde yeri de hazır” dedi
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Taşkesiği mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’nde yetişen ürünlerimiz markalaşacak, değer kazanacak” dedi
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal Bayat mahallesinde toplantılarına devam etti. Sadık Başkan “Asfalt plent tesisimizi mutlaka kuracağız, projemiz hazır” dedi.
Antalya Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal da yaptığı sesleniş konuşmasında Korkuteli ilçemize Un Fabrikası
İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Allah’ın izni Antalya’da Hakan Tütüncü. Korkuteli’nde Sadık Önal Başkan olacak. Üçlü olsun Güçlü olsun.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal mahalle toplantılarına Sülekler mahallesinde devam etti. Sadık Başkan meyve borsası ve mesire alanı için söz verdi.
31 mart 2024 pazar gün yapılacak yerel seçimleri Cumhur ittifakı başkan adayı Sadık Önal, Korkuteli Cumhur ittifakı meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. Cumhur ittifakı meclis üyeliği listesi şu isimlerden oluştu
Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Av. Medine Yapılmışev, Ak Parti ilçe başkanı Osman Nuri Kök ve belediye Başkan adayı Sadık Önal ile birlikte açıklamalar yaptılar.
Antalya ili Korkuteli ilçesinde 5 yıldır başarılı bir Belediye Başkanlığı yapan MHP li Başkan Ömer İşlek, Korkuteli Esnaf Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran ve Sadık Önal MHP korkuteli Belediye Başkan aday adayı olmuşlardı.
Antalya ili Korkuteli ilçesi 2024 yerel seçimleri Cumhur İttifak adayı Sadık Önal oldu. Korkuteli Mevcut Belediye Başkanı MHP li Ömer Niyazi İşlek neden aday edilmedi ....