SADIK BAŞKAN “SİNEMA, KÜLTÜR MERKEZİ PROJEMİZDE YERİ DE HAZIR”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal mahalle toplantılarına Yazır mahallesinde devam etti. Sadık Başkan gençlere mesajlar vererek “Gençlik klüpleri, sinema, kültür merkezi projemiz hazır”dedi
İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök yaptığı konuşmasında “Çok sıcak şekilde karşıladınız, yüreğinize sağlık.5 yıldan beş yıla gelmiyorz.Sizlerim mutlu gününde de acı gününde de yanınızda olmaya çalışıyoruz.Elektrik ve Güzle göledi çalışmalarımız devam ediyor” sözlerine yer verdi. Daha sonra MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av.Medine Yapılmışev söz aldı.Yapılmışev “Bu güzel teveccühünüz için teşekkür ediyoruz.Adayımız Sadık Bey’e sorular sormanız için bir aradayız.Tüm adayları dinleyip karar vereceksiniz.Biz eminiz 6. defa MHP olarak seçimi sizlerin desteği ile kazanacağız” şeklinde konuştu.
SADIK BAŞKAN “UN FABRİKASI PROJEMİZ HİZMETİNİZDE OLACAK”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal da yaptığı sesleniş konuşmasında “Bugün sokaklara taşan bu sevginize teşekkür ediyorum.Sizlerin ana yollara kaldırım isteğini, parkların artırılması, kapalı bir düğün salonu,meslek edinme kursları, hanım efendilerin kafeterya tarzı toplanma alanı, köy yerleşik alanları yani imar ile ilgili sorunları da doğal gaz isteğini biliyoruz.Doğal gaz için gerekli çalışmayı yapacağız.Projelerimiz hazır hepsi bilimsel, akılcı.En büyük projelerimizden birisi de Korkuteli’ne bir un fabrikası kazandırmak olacak.Yine gençlerimize sosyal alanlar, spor merkezi projelerimizde yerleri de hazır”şeklinde konuştu
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi
Antalya Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Ramazan ayında iftarlardan sonra sahurda evlere konuk oluyor
Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı proje tanıtımında Korkuteli Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı ,tanıtıma Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı’na mensup partilerin il ve ilçe yönetimleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle partililer katıldı.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Kozağacı mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’ne yakışacak yeni bir sanayi sitesi için projemizde yeri de hazır” dedi