ÖNAL, SAHURA VE İFTARLARA KONUK OLUYOR
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Ramazan ayında iftarlardan sonra sahurda evlere konuk oluyor
Önal, iftar ve sahurda da ilçede bulunan vatandaşları ziyaret ederek evlerine konuk oluyor.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, “11 ayın sultanı olan Ramazan ayında her anı dolu dolu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın evlerine zaman zaman sahurda da konuk oluyoruz.
İlk iftarı Karşıyaka Mahallesinde Musa Çakır ve Ailesine misafir olan Önal, İlk Sahur Sofrasında Bünyamin Baysan ve Çok Değerli Ailelerine misafir oldu.
Sahurun ikinci gününde, Kıbrıs gazisi Mehmet - Zeliha Yorulmaz, ve Bucaklıoğlu aile büyüklerimizin sofralarına misafir oldu.
Belediye Başkan adayı Sadık Önal, “Bu ay bereket ve yardımlaşmadır. Birlik, beraberlik ve kardeşliktir. Bende sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Allah tuttuğunuz oruçlarınızı kabul etsin. Mübarek Ramazan ayınız hayırlara vesile olsun” dedi.
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi
Antalya Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı proje tanıtımında Korkuteli Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı ,tanıtıma Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı’na mensup partilerin il ve ilçe yönetimleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle partililer katıldı.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Kozağacı mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’ne yakışacak yeni bir sanayi sitesi için projemizde yeri de hazır” dedi
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Taşkesiği mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’nde yetişen ürünlerimiz markalaşacak, değer kazanacak” dedi