SADIK BAŞKAN “ÜRÜNLERİMİZ MARKALAŞACAK”
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Taşkesiği mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’nde yetişen ürünlerimiz markalaşacak, değer kazanacak” dedi
İlk olarak söz alan Antalya Şoförler ve Otomabilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan mahallesinin sorun ve isteklerini dile getirdi.Daha sonra Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök yaptığı konuşmasında “İlk defa karşınızda değiliz.En mutlu gününüzde ve acılı günlerinizde yanınızda olmaya çalışıyoruz.Antalya için Hakan Tütüncü, Korkuteli için Sadık Başkanımıza desteklerinize talibiz.Hakan Başkan’ın selamlarını da sizlere iletmek isterim” sözlerine yer verdi. Son olarak MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av.Medine Yapılmışev söz aldı.Yapılmışev “Havası sert insanı mert sözü tam sizlerin yaylalarına yakışır bir söz.Kadınlar burada onlar varsa biz de varız.Herkese teşekkürler.31 mart’ta destek olacağınızdan şüphemiz yok” şeklinde konuştu.
SADIK BAŞKAN “YAPILACAK ÇOK İŞ KAYBEDECEK ZAMAN YOK”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal da yaptığı konuşmasında “Kendimizden eminiz.Görevden korkumuz yok.Yapılacak çok işimiz, kaybedecek zamanımız yok.Sizlerin sağlık ocağı,daha güzel bir düğün salonu, hanımların toplanma alanı, sosyal alan isteklerini,Aşağı mahallenin yeni yol isteğini,imar planı isteğini, içme suyu deposunun sıkıntılarını biliyoruz.Taş kesiği mahallemizin patatesinin değerine değer katmak daha doğrusu Korkuteli’ne özel her ürün markalaşması için çalışma yapacağız.Burası baş pehlivan Furkan Durmuş Altın’ın baba ocağı.Altın Kiraz güreşleri bu yıl yapılacak, kimsenin şüphesi olmasın ” şeklinde konuştu.Adem Durmaz
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi
Antalya Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Ramazan ayında iftarlardan sonra sahurda evlere konuk oluyor
Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı proje tanıtımında Korkuteli Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı ,tanıtıma Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı’na mensup partilerin il ve ilçe yönetimleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle partililer katıldı.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Kozağacı mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’ne yakışacak yeni bir sanayi sitesi için projemizde yeri de hazır” dedi