SADIK BAŞKAN, “ÜTOPYA HAYALLER KURMUYORUZ”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal önceki akşam mahalle toplantılarına Yeşil yayla mahallesinde devam etti. Sadık Başkan meyve haşatı öncesi köy yollarının çözümü için söz veren Önal, “Ütopya hayaller değil gerçekçi projeler ile karşınızdayız” dedi
İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Allah’ın izni Antalya’da Hakan Tütüncü. Korkuteli’nde Sadık Önal Başkan olacak. Üçlü olsun Güçlü olsun. Hizmetlerimiz daha güçlü olsun. Bugüne kadar verdiğiniz destekler için teşekkür ediyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz ” sözlerine yer verdi.
Daha sonra MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev söz aldı. Yapılmışev, “ Bu soğuk havada bizleri yalnız bırakmadınız. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Yeşil Yayla daima Cumhur ittifakına destek olmuştur.31 Mart sizlerden yine destek bekliyoruz .” dedi.
SADIK BAŞKAN “YEM FABRİKASI PROJEMİZ HAZIR”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal da yaptığı sesleniş konuşmasında “Bu soğuk havada verdiğiniz desteğe teşekkür ederim Burası ayrı bir önemli iki yıl öğretmenlik yaptım. Belediyecilikte piştim artık sizin desteğiniz ile ehil olarak göreve talibim. İşi ehline vermeye hazır mısınız? Söz veriyorum kapalı düğün salonu, otobüs durakları, yine baraja Yüzer GES projemiz hazır. Gençlerimize spor alanları, çocuk parkları dere ıslahının yapılası, gübre, ilaç mazot desteklerinin sağlanması konusunda projelerimiz hazır. Yine tüm Korkuteli için Yem fabrikası projemiz gerçekleşecek” dedi.
Adem Durmaz
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Korkutelililer Derneği'nin (ANTKORDER) Şöförler Odası binasının görkemli salonunda düzenlediği, yaklaşık 1000 kişinin katıldığı.. Dernek Başkanı Adnan İmirgi ve Yönetim Kurulu tarafından Özenerek hazırlanan iftar yemeği,
Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.
Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, yağlı güreşin çok sevildiği şehre, Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi gibi bir tesis kazandırdı.
Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, kuvvetli yağış ve hortumdan zarar gören Antalya’nın Kumluca ve Demre ilçelerindeki çiftçileri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Antalya mitinginde konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın en güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl, Antalya’nın kayıp yılları oldu. Biz, Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız.”dedi.