Korkuteli

Hakan Tütüncü seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, 19 ilçede sürdüreceği seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.

Hakan Tütüncü seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.

TÜTÜNCÜ, SEÇİM ÇALIŞMALARINA BABA OCAĞINDAN BAŞLADI
TÜTÜNCÜ, “BİZ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE, ÜÇLÜ OLACAĞIZ, GÜÇLÜ OLACAĞIZ”
TÜTÜNCÜ, “AK PARTİ YOLCULUĞUNUN BAŞLADIĞI İLK YERDEYİZ”
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, 19 ilçede sürdüreceği seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmaları için sahaya indi. Tütüncü, 19 ilçede sürdüreceği seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli İlçesi’nden başladı. AK Parti il ve ilçe teşkilatları ile ilk önce Yakaköy’de AK Parti Antalya İl Teşkilatı kurucularından Hamza Taş’ın kabrini ziyaret eden Tütüncü, ardından köy sakinleri ile buluştu. Bozova kıraathanesinde köylülerle bir araya gelen Tütüncü, istek ve talepleri dinledi. Siyasette en büyük gücün milletin gücü olduğunu belirten Tütüncü, “Milletin kalbinde gönlünde yer alırsanız sorumluluğun üstesinden gelmek çok daha kolay olur. Biz 2009 yılında Kepez’de göreve geldiğimizde yüzde 34 oy aldık. İkinci seçimlerde yüzde 40,6, üçüncü seçimlerde 50. 5 oy seviyesine taşıdık. Bu şunu gösteriyor. Biz her seçimde halkımızın gönlündeki yerimizi, sevgimizi derinleştirdik. Sevgi nasıl elde ediliyor? Bir hizmet yapacaksın, ikincisi de gönül kazanacaksın. Allah’ın izniyle şimdi Korkuteli’nde çok güzel bir gelecek imkânı var. Ben bugün Bozova’dan ilk defa bir şey söylüyorum. Korkuteli üçlü olsun güçlü olsun. “ dedi.
BİZE GÜVENENLERİ ASLA MAHCUP ETMEDİK
“Hükümet, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Korkuteli Belediyesi el ele verirsek biz buraları çok daha güzel bir cennete çeviririz.” diyerek sözlerine devam eden Tütüncü, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin bize açtığı yoldan giderek ilçe başkanlarımızla el ele vererek, güzel çalışmalarla kampanyamızı bitireceğiz. Bu kardeşinizi Büyükşehir’e uygun gördükten sonra, 1 Nisan itibariyle ilçe başkanlarımızla, belediye başkanımızla bizde size söz veriyoruz ki; en güzel hizmetleri getireceğiz. Bugüne kadar bize güvenenleri biz asla mahcup etmedik. Verdiğimiz her sözü yerine getirdik. Arkamızda 15 yıllık Kepez Belediyesi’nin ortaya koyduğu bir performans var. “diye konuştu.
Tütüncü’nün konuşmasının ardından Bozova köylüleri istek ve taleplerini iletti. Bir köy sakininin itfaiye aracı yetersizliğini dile getirmesi üzerine Tütüncü, “Sözüm sözdür. En güzel itfaiye araçlarından birini Bozova’ya gönderiyorum.” dedi.
BABA OCAĞINDAN SESLENDİ
Tütüncü, Bozova’dan sonra Korkuteli ilçesine geçti. Korkuteli sakinleri tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Tütüncü, ilçe merkezindeki ilk ziyaretini Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’ne yaptı. MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev’i makamında ziyaret eden Tütüncü, daha sonra AK Parti İlçe Teşkilatı önünde hemşehrilerine seslendi. Tütüncü, “Yayaların yaylası, Antalya’mızın göz bebeği Korkuteli’nin güzel insanları, benim kıymetli hemşehrilerim. Bugün baba ocağındayız. Göz bebeğimizdeyiz. AK Parti yolculuğunun başladığı ilk yerdeyiz. Kutlu yolculuğun besmelesini Korkuteli’nden çekiyor olmak büyük bir onur“ diye konuştu.
AK Partinin kurucu ilçe başkanı Mustafa Akdeniz’den geçmişte teşkilat kadrolarında görev almış kişilere kadar herkesin bir arada olduğuna değinen Tütüncü, “Bugün burada AK Partinin dünü de var. Bugüne de var. “dedi.
BELEDİYE BAŞKAN ADAYINA DESTEK
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Korkuteli Belediye Başkan adayının Sadık Önal olduğunu işaret ederek konuşmasını sürdüren Tütüncü, “Bize düşen; Sadık Önal kardeşimizi, 31 Mart’ta en güçlü şekilde seçim sandığının başına taşımaktır. O sandıktan en güçlü şekilde Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayını çıkartmaktadır. Korkuteli’ye bu yakışır. Korkuteli’ye Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığında da dikkat edin tüm zamanların rekorunu kırmak yakışır. “ diye konuştu.
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLACAĞIZ
“ 31 Mart’ta şiir gibi bir neticeyi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Erdoğan’a göndermeye var mıyız? Diyerek sözlerini devam eden Tütüncü, “Allah’ın izniyle bunu birlikte başaracağız. 31 Mart’ta sonra beklediğiniz tüm hizmetleri yapacağız. Yerel kalkınmayı başlatacağız. Kaymak gibi asfaltları da yapacağız. Korkuteli ne istiyorsa onu da yapacağız. Üçlü olmak güçlü olmak önemlidir. Bu üçlü güç hükümet, büyükşehir ve ilçe belediyesidir. Biz birlik ve beraberlik içinde olacağız. Üçlü olacağız, güçlü olacağız. “ dedi. Korkuteli gündem  Adem durmaz

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Başkan Hakan Tütüncü Korkuteli  ve Elmalı  Köylerinde ne yaptı
Elmalı

Başkan Hakan Tütüncü Korkuteli ve Elmalı Köylerinde ne yaptı

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti

Bu iftar Çook Konuşulacak
Antalya

Bu iftar Çook Konuşulacak

Korkutelililer Derneği'nin (ANTKORDER) Şöförler Odası binasının görkemli salonunda düzenlediği, yaklaşık 1000 kişinin katıldığı.. Dernek Başkanı Adnan İmirgi ve Yönetim Kurulu tarafından Özenerek hazırlanan iftar yemeği,

Kürşad Tatar Kepez'de Rıza Sümer, Büyükşehirde Hakan Tütüncü' dedi .
Kepez

Kürşad Tatar Kepez'de Rıza Sümer, Büyükşehirde Hakan Tütüncü' dedi .

Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.

Antalya Varsak güreş sahasına Tütüncü ile kavuştu
Kepez

Antalya Varsak güreş sahasına Tütüncü ile kavuştu

Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, yağlı güreşin çok sevildiği şehre, Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi gibi bir tesis kazandırdı.

Başkan  Tütüncü  Horrum mağdurlarını ziyaret etti
Demre

Başkan Tütüncü Horrum mağdurlarını ziyaret etti

Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, kuvvetli yağış ve hortumdan zarar gören Antalya’nın Kumluca ve Demre ilçelerindeki çiftçileri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu
Antalya

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu

Antalya mitinginde konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın en güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl, Antalya’nın kayıp yılları oldu. Biz, Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız.”dedi.