Işıklı şamandıra sahilleri süslemeye devam ediyor. Güneş ışığından aldığı enerjiyi içinde depolayarak akşamları denizin üstünde ışık şovu yapıyor.
Bu ışıklı şamandıra sayesinde de tüm sahiller ve beachler aydınlanıyor. Yeni nesil logoluışıklı şamandıralar tüm denize yakın olan belediye ve otellerin bu sene gözdesi oldu.
https://isiklisamandira.com/
Işıklı şamandıra sahilleri süslemeye devam ediyor.
Akdeniz, Ege, Marmara ve Karadeniz’ deki sahiller karanlıktan çıkarak, aydınlık verenışıklı şamandırayla aydınlanıyor. Işıklı şamandıra sayesinde sahillerimiz gecenin karanlığında sönük kalmıyor.Işıklı şamandıralar oteller ve belediyelerin logolarıyla reklam amaçlıda kullanılabiliyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonunda yürütülen, kamu kurum, kuruluş, meslek odası ve sivil toplum örgütü temsilcilerinden oluşan Çevre Kurulu üçüncü toplantısında ‘Sarısu Şamandıra Tesisi Dönüşüm Fizibilite Raporu’nu değerlendirdi.
Antalya’da daha önce 7’den 77’ye bisiklet turu düzenleyen Kent Konseyi, Pazar günü Döşemealtı’nda “Karain’den suyun kalbine” temalı bisiklet turu düzenleyecek.
Antalya’da 5 yıldızlı otellerde yeni iş kolu açılıyor
Antalya Kaş Belediyesinden bir Hamle daha
Antalya Kumluca Kaymakamı Tekin Erdemir, 2024 LGS’de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Kumluca Atatürk Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Melike Korkmaz’ı ödüllendirdi.
Antalya İli Finike Ak parti İlçe başkanı Hakan Bayar " Pazarcı esnafının CHP belediyelerinden çektiği nedir? Geçen dönem Kumluca’da, bu dönem Finikemizde pazarcılara CHP’nin yaptığı zulüm ortadadır".