Elmalı ilçesinde Belediye Başkanlığı almış olan İYİ parti Adayı Mehmet Çetin ve ekibi ile sahada
Elmalı İİYİ parti yoğun bir katılımla SKM açılışını yaparak 2024 yerel seçimlerde yarışa katıldı. Vatandaşları yoğun ilgi gösterdiği İyi Parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Mehmet Çetin" Doğru,dürüst,ilkeli belediyecilik anlayışı ile En iyisi için Elmalı İçin Mehmet Çetin diyerek partili partisiz SKM açılımıza yoğun bir şekilde katılan saygıdeğer vatandaşlarımıza teşekkür eder saygılar sunarım…dedi
Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan Ve Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün katılımı ile Düzenlenen törenle Yeni Başkan Fatih Altıntaş görevi devraldı.
Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Elmalı'da 850 hektar büyüklüğündeki Avlan Gölü de sıcak havalardan nasibini alarak bu yıl erken kurudu
DUA İLE SONA ERDİ Konuşmaların ardından, Abdal Musa Semah Ekibi sahne aldı. Sanatçı Sevcan Ezgi’ninde verdiği konserle coşan vatandaşlar, Kültür Bakanlığı Korosu, Alevi Bileşenleri Semah Ekibi ve Eren Özütemiz Konserini ilgiyle izledi.
Elmalı Abdal Musa Etkinliğine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun yanı sıra Kemer Belediye Başkan Vekili Semih Top, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Bilici ile Ali Rıza Akar, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek