Elmalı

Elmalı'Ya Müjde Bu Ameliyatlar yapılmaya Başlandı

Elmalı'da bugüne kadar gerçekleştiremeyen göz ameliyatları yapılmaya başlandı

Elmalı'Ya  Müjde Bu Ameliyatlar yapılmaya Başlandı

ELMALI'YA MÜJDE
Elmalı'da bugüne kadar gerçekleştiremeyen
göz ameliyatları yapılmaya başlandı
Elmalı Devlet Hastanesi’ne yeni atanan Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Çağla Çilem Han hasta kabulüne başladı. Elmalı Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Birkan Karıklar, “ Hastanemize ataması yapılan Opr. Dr. Çağla Çilem Han hasta kabulüne başlamıştır. Sayın Han’ın göreve başlaması ile hastanemizde başlayan gelişmeler devam ediyor. Kendisine çalışmalarında başarılar dilerim. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Daha önce 3 yıl süreyle Antalya Kepez Devlet Hastanesi’nde uzman hekim olarak görev yapan Han, Kepez Devlet Hastanesi’nde katarakt, şaşılık, pterjium, DSR, üst ve alt kapak blefaroplasti (üst ve alt göz kapağı estetiği), browpeksi (kaş kaldırma), levator cerrahisi, entropiyon ve ektropiyon cerrahisi gibi birçok cerrahi operasyon gerçekleştirdi.

Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Çağla Çilem Han, yeni görev yeri Elmalı Devlet Hastanesi’nde de ameliyatlarına aynı etkinlik ve motivasyonla devam ediyor.

Opr. Dr. Han,” Göz kapağı ameliyatları hastaların hem görme alanını genişletmekte, hem de ciddi bir estetik fayda sağlamaktadır. Üst göz kapağı düşüklüğü, kaş düşüklüğü, üst ve alt göz kapaklarında sarkma, torbalanma, alt kapaklarda içe-dışa dönme (entropiyon, ektropiyon) gibi durumların cerrahi ile tedavileri mümkündür. Ancak bulunduğumuz bölgede bu ameliyatlar hiç yapılmamış olduğu için
halkımızı bu konuda bilgilendirme gerekliliği doğmuştur. “ dedi. Elmalı Gündem 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Abdal Musa Elmalı Tekke'de Geniş katılımlı  Etkinliklerle anıldı  neler yapıldı
Elmalı

Abdal Musa Elmalı Tekke'de Geniş katılımlı Etkinliklerle anıldı neler yapıldı

DUA İLE SONA ERDİ Konuşmaların ardından, Abdal Musa Semah Ekibi sahne aldı. Sanatçı Sevcan Ezgi’ninde verdiği konserle coşan vatandaşlar, Kültür Bakanlığı Korosu, Alevi Bileşenleri Semah Ekibi ve Eren Özütemiz Konserini ilgiyle izledi.

Antalya Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu Abdal Musa Anma Etkinliğine katıldı
Elmalı

Antalya Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu Abdal Musa Anma Etkinliğine katıldı

Elmalı Abdal Musa Etkinliğine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun yanı sıra Kemer Belediye Başkan Vekili Semih Top, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Bilici ile Ali Rıza Akar, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Elmalı Belediye Hizmet Binası Tasarruf Tedbirlerine Takıldı mı
Elmalı

Elmalı Belediye Hizmet Binası Tasarruf Tedbirlerine Takıldı mı

Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek

Elmalı Korkuteli Antalya Karayolunda kaza  1 ölü 1 yaralı
Elmalı

Elmalı Korkuteli Antalya Karayolunda kaza 1 ölü 1 yaralı

Trafik Kazası 1 kişi Hayatını Kaybetti 1 Kişi Yaralandı. Elmalı Antalya Karayolunda Sürücünün Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmesi Sonucu Araç Şarampole Devrildi.

Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen ; Elmalı’da yeniden teşkilatlanıyoruz
Elmalı

Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen ; Elmalı’da yeniden teşkilatlanıyoruz

Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen, 31 Mart yerel seçimlerinin geride kaldığını, Türkiye genelinde olduğu gibi Elmalı’da da partisinin oylarını arttırdığını kaydederek,

Her Seçim Gündemde Olan Elmalı Belediyesi Hizmet Binası Yenilecek mi
Elmalı

Her Seçim Gündemde Olan Elmalı Belediyesi Hizmet Binası Yenilecek mi

Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile hizmetlerini sürdüren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı Belediyesi Hizmet binasının yenileneceğini söyledi .