Toplantılarda söz alan Ak Parti ilçe başkanı Erol Uysal ve MHP ilçe başkanı Ömer Tekin de, birer konuşma yaparak, 31 Mart’ta Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin’e destek istediler.
Antalya ili Kumluca ilçesi Karacaören Mahallesi’nde gerçekleştirilen, meclis üyeleri ve proje tanıtım toplantısına, Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin, Ak Parti ilçe başkanı Erol Uysal, MHP ilçe başkanı Ömer Tekin, Kadın Kolları Başkanı Medine Çetin, Gençlik Kolları başkanı Musab Hacıalioğulları, Ülkü Ocakları başkanı Samet Atalay ve belediye meclis üyeleri katıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanı Yücel Kaplan'ın Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Meclis üyesi aday listesine girmesi nedeniyle, MHP Kumluca ilçe Başkanlığına Ömer Tekin atandı.
Aday tanıtım toplantısında kendisiyle birlikte, AK Parti MKYK üyesi Kumlucalı hemşerimiz Sümeyye Esenyel ile birlikte, Kumluca hakkında görüşme fırsatı bulduklarını belirten Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin,
Antalya ili Kumluca Belediye Başkanı 2024 yerel seçimleri CHP Kumluca Belediye Başkan Adayı Mustafa Köleoğlu yaptığı sosyal medya hesabından Kumluca'mıza seslendi
CHP Genel Merkezinde yapılan açıklamada Antalya ili Kumluca ilçesinde 2024 yerel seçimleri CHP adayı Mevcut başkan Mustafa Köleoğlu ile devam dedi.