31 mart 2024 pazar günü yapılacak yerel seçimlerinde Kumluca Cumhur İttifakı’nın Belediye meclis üyesi adayı olnan MHP İlçe Başkanı Yücel Kaplan İlçe Başkanlığından ayrıldi
Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanı Yücel Kaplan'ın Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Meclis üyesi aday listesine girmesi nedeniyle, MHP Kumluca ilçe Başkanlığına Ömer Tekin atandı.
Antalya'nın sevilen ve tanınmış iş insanı Tarkan Göncü’nün oğlu, HMG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mert Göncü, Delal Gökalp ile dünya evine girdi. Nikahı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı
MHP KORKUTELİ İLÇE BAŞKANI YAPILMIŞEV, “MHP GRUBUNUN KABUL OYUNA KARŞILIK DİĞER SİYASİ PARTİ GRUPLARININ RED OYLARI İLE TEKLİFİMİZ MECLİS GÜNDEMİNE DAHİ ALINMADI” DEDİ
Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimin ardından basın açıklamasında bulundu.
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi
Antalya ili Kumluca ilçesi Karacaören Mahallesi’nde gerçekleştirilen, meclis üyeleri ve proje tanıtım toplantısına, Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin, Ak Parti ilçe başkanı Erol Uysal, MHP ilçe başkanı Ömer Tekin, Kadın Kolları Başkanı Medine Çetin, Gençlik Kolları başkanı Musab Hacıalioğulları, Ülkü Ocakları başkanı Samet Atalay ve belediye meclis üyeleri katıldı.
Bucaklı Genç İş Adamları Dayanışma Derneği, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer ve Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Onur Temel ile sahur yemeğinde bir araya geldi.