Mahkeme ihaleyi iptal etti . Başkan Ümit Uysal "30 yıl aradan sonra ilk kez Bambus'ta kamu idaresi olarak bulunuyor olmaktan, yerel yönetim olarak bulunuyor olmaktan, burayı koordine ediyor olmaktan mutluyuz, hayırlı olsun.”
Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, insansı robot Sophia’nın küçük kız kardeşi Desdemona’yla buluştu.
Antalya'nın sevilen ve tanınmış iş insanı Tarkan Göncü’nün oğlu, HMG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mert Göncü, Delal Gökalp ile dünya evine girdi. Nikahı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı
Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Meltem Kampüs Etüt Merkezi bahçesinde gençlerle buluşmasında “Antalya’nın ilk inovasyon merkezini kuran belediyeyiz. Bütün yeni fikirler, yeni girişimler için bir yuva orası” dedi.
Voleybol, basketbol, squash, güreş, yüzme, kickboks, cimnastik ve tenis olmak üzere 9 branşta faaliyetlerini sürdüren Antalya Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün 600’e yakın lisanslı sporcusu bulunuyor.
Ceza Davalarının tartışılmaz ismi ünlü hukukçu Av.Rıdvan Yıldız, Cumhuriyet Savcısının hazırladığı ve henüz mahkeme tarafından kabul edilmeyen Mesut Kocagöz ile ilgili iddianameyi değerlendirdi...
40 yıl öncesine dayanan kamulaştırmalarla ilgili davaların peş peşe sonuçlanmaya başlamasıyla milyarlarca liralık tazminat ödemeleriyle karşı karşıya kalan Muratpaşa Belediyesi, konuyla ilgili olarak kamuoyuna bilgilendirme amaçlı açıklama yaptı...
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün cezaevinde olmasına rağmen, 1 Mayıs İşçi Bayramı etkinliklerinde kendisine yönelik büyük bir destek ve dayanışma gösterildi.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin kısa adı MAG olan afet gönüllüsü programına katılan 32 kişi, AFAD eğitim ve tatbikatını başarıyla tamamlayarak GEA Arama Kurtarma ekibinin üyesi oldu.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın, Antalya eski Divan Talya Otel’den Karpuz Kaldıran Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı’na kadar uzanan yaklaşık 21 kilometrelik Antalya Lara sahil bandında planlama çalışmalarına başladığı iddialarına tepki gösteren Muratpaşa Belediyesi konuyla ilgili açıklama yaptı..
31 mart 2024 pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi, İYİ Parti Muratpaşa Belediye meclis adayı Kadriye Aslı Göncü'nün bireysel çabaları dikkat çekiyor.
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde İYİ Parti'nin Belediye Meclis Üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
İYİ Parti Muratpaşa Belediye Başkan adaylığından çekilerek CHP’ye katılan Turgut Bucak ve İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığından istifa ederek CHP rozeti takan Erdal Özçivi’nin ardından Antalya’da CHP’ye katılımlar devam ediyor.
Muratpaşa’ya Değer Katan İş İnsanları Derneği, mevcut Muratpaşa Belediye Başkanı ve Muratpaşa Belediye başkan adayı olan Ümit Uysal’a 31 mart 2024 seçimlerinde tam destek verdiklerini açıkladı.
İYİ Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Turgut Bucak’ın adaylıktan çekilmesi sonrası İYİ Parti Muratpaşa teşkilatında sahaya inen tek aday, meclis üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü oldu.
07 Medya Grubu olarak işletmenizin veya markanızın potansiyelini artırmak için sizlere heyecan verici bir fırsat sunmak istiyoruz.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 Mart Cumartesi günü Antalya’ya bir ziyaret gerçekleştirecek.
İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Erdal Özçivi, iyi parti eski Kepez İlçe Başkanı Mesut Emrah Yıldırımlar, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Başak Karataş ve ilçe yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 150 ye yakın İYİ Partili Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı.
Antalya Muratpaşa CHP'de Önder Kurnaz krizi ilçe başkanını yedi! Hasan Şahin görevden alındı
Günlerdir Konuşulan Tartışılan merakla beklenen Ümit Uysal Başkanlığında Antalya Muratpaşa CHP Belediye meclis üyelerinin listesi yayınlandı
Muratpaşa ilçesinin Başarılı çalışkan Başkanı Ümit Uysal seçim ofisinin açılında
Dr.Can Doğan ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncusu ve Müzik Öğretmeni Tuğçe Akat Konyaaltı Belediyesi hayat parkı düğün salonunda dünya evine girdi.
31 mart 2024 pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Adaylığına Başkan Ümit Uysal gösterdi.
Antalya'nın en büyük iki ilçesinden biri olan Muratpaşa Belediye Başkan Adaylığına Ümit Uysal gösterildi. Mevcut Başkan Uysal, iki dönemdir Muratpaşa Belediye Başkanlığı görevini yürütüyor.