Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 12’ncisi ANFAŞ Fuar Merkezi’nde düzenlenen, Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’İ 4 günde 355 bin 475 kişi ziyaret etti.
Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 12’nci kez kapılarını açan Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’i ilk gün 62 bin 315 kişi ziyaret etti. Burdur'dan Kızılkaya belediyesi, Kocaeliler belediyesi, Avşar Ceviz Ezme, Burdur Belediyesi katılım sağlandı.
Antalya il ve ilçelerindeki hastanelerde, Covid-19 varyantı ya da buna benzer herhangi bir sebep dolayısı ile ziyaretçi alımı konusunda kısıtlama söz konusu değildir