İYİ PARTİ'NİN MURATPAŞA BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ ADAYI KADRİYE ASLI GÖNCÜ, SAHAYA İNDİ!
İYİ Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Turgut Bucak’ın adaylıktan çekilmesi sonrası İYİ Parti Muratpaşa teşkilatında sahaya inen tek aday, meclis üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü oldu.
Muratpaşa İYİ Parti'de hareketli günler yaşanırken, dikkat çekici bir isim sahneye çıktı. Belediye Başkan adayı Turgut Bucak'ın adaylıktan çekilmesi ile seçim çalışmalarından vazgeçmeden büyük bir karalılıkla devam eden Kadriye Aslı Göncü, esnaf ziyaretleri ve şantiyelerdeki incelemelerle adından söz ettiriyor.
Genç bir avukat ve İYİ Parti meclis üyesi adayı olan Göncü, sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Esnafın nabzını tutan, inşaat ustalarının sorunlarını dinleyen Göncü, Muratpaşa'daki tüm şantiyeleri de ziyaret ederek işçilerle buluşuyor.
Göncü'nün sosyal medya hesaplarından attığı mesajlar da dikkat çekiyor. Son olarak paylaştığı tweet'te "Satılmışlarla değil inanmışlarla devam ediyoruz… Liderimiz @meral_aksener" diyen Göncü, kararlılığını ve İYİ Parti'ye olan bağlılığını vurguluyor.
İYİ Parti'nin Muratpaşa'daki dinamik adayı Kadriye Aslı Göncü, sahada yaptığı çalışmalarla parti içinde ve seçmenler arasında olumlu bir yankı uyandırıyor. Göncü'nün, seçimlerdeki performansı merakla bekleniyor.
31 mart 2024 pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi, İYİ Parti Muratpaşa Belediye meclis adayı Kadriye Aslı Göncü'nün bireysel çabaları dikkat çekiyor.
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde İYİ Parti'nin Belediye Meclis Üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
İYİ Parti Muratpaşa Belediye Başkan adaylığından çekilerek CHP’ye katılan Turgut Bucak ve İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığından istifa ederek CHP rozeti takan Erdal Özçivi’nin ardından Antalya’da CHP’ye katılımlar devam ediyor.
İYİ Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Meryem Gökay Balkıç, rakiplerine karşı verdiği yarışta zirveyi zorluyor... Konyaaltı halkı tarafından büyük destek gören Meryem, koşar adım başkanlığa yürüyor...
İYİ Parti Antalya Muratpaşa Belediyesi Başkan adayı Turgut Bucak’ın adaylıktan çekilmesiyle tek başına çalışmalara devam eden İYİ Parti Muratpaşa Belediye Meclis üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü geçirdiği kazada ağır yaralandı.
İYİ Parti Elmalı İlçe Teşkilatı İlçe Seçim Koordinasyon merkezi açılışını yaparak sahalara indi . Elmalı 'da yarış hızlandı..