Kepez

Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz'den Kentsel Dönüşüm sözü

Kepez’in geleceği için her zaman hemşehrilerinin yanında olacağına vurgu yapan Kocagöz, “Riskli binaların yerine, deprem standartlarına uygun, enerji verimli, yeşil alanları ve sosyal tesisleri olan modern konutlar inşa edilmesi için öncelikle bir Kentsel Dönüşüm Merkezi kuracağız

Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz'den Kentsel Dönüşüm sözü

KOCAGÖZ'DEN KENTSEL DÖNÜŞÜM SÖZÜ
Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Kepez ilçesinin eski ve yıpranmış yapılarını yenileyerek, modern ve güvenli bir yaşam alanı oluşturmak için bir kentsel dönüşüm merkezi kuracaklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Kepez’de yaşayan vatandaşların daha güvenli ve konforlu bir çevrede yaşamalarını sağlamak, kent estetiğini geliştirmek ve yaşam standartlarını yükseltmek için Kepez’de kentsel dönüşümü başlatacaklarının müjdesini verdi.

Kepez’in geleceği için her zaman hemşehrilerinin yanında olacağına vurgu yapan Kocagöz, “Riskli binaların yerine, deprem standartlarına uygun, enerji verimli, yeşil alanları ve sosyal tesisleri olan modern konutlar inşa edilmesi için öncelikle bir Kentsel Dönüşüm Merkezi kuracağız. Uzmanlar tarafından yapılacak envanter çalışması neticesinde çalışma başlatılacaktır.

Bu merkezde, vatandaşımızla el ele vererek, Kepezlilerle ortak mutabakat sağlayarak ve aciliyet durumuna göre ilçemizde yüksek riskli binalara öncelik vermek suretiyle kentsel dönüşüm başlatacağız. Bu süreçte, halkımızın görüş ve talepleriyle, ihtiyaçları dikkate alınarak çalışma gerçekleştirilecektir” diye konuştu.

GEÇİM DERDİNE ÇARE

Kocagöz, Kepez’de yaşayan ekonomik olarak dezavantajlı ailelere destek olmayı ve temel ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan, aynı zamanda Kepezli üreticilerin ürünlerini ekonomiye kazandıran Kepez Üretici Dükkanları açacaklarını söyledi. Ekonomik zorluk çeken ailelerin yaşam maliyetlerini azaltmak, onlara daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarak sosyal refahlarını artırmak ve Kepezli üreticilerin ürünlerini satarak üreticiye nefes aldırmak amacıyla bu dükkanları hayata geçireceklerini belirten Kocagöz,

“İlçenin farklı bölgelerinde açılacak olan sıcak ve soğuktan etkilenmeyecekleri dükkanlarda, düşük gelirli aileler için uygun fiyatlı gıda, giyim ve diğer temel ihtiyaçlar sunulacak.

Ayrıca, bu marketlerde yerel üreticilerin ve küçük işletmelerin ürünleri teşvik edilmesi için, Kepezli üreticilerin ürünleri satışa sunulacak. Böylece hem Kepezli üretici kazanacak hem de Kepezliler taze ve uygun fiyatlı gıdaya erişecek” dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz  işçi personeline çifte bayram yaşattı
Kepez

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz işçi personeline çifte bayram yaşattı

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz , 2024 yılı ikinci yarı ikramiye ödemelerini Ramazan Bayramı öncesinde yaparak, işçi personeline çifte bayram yaşattı.

Antalya Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'den Muhteşem Başlangıç
Kepez

Antalya Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'den Muhteşem Başlangıç

Kepez Belediye Başkanlığı’na seçilen CHP’li Mesut Kocagöz, görevi Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay’dan devraldı.

Kocagöz Sevgisi Engel Tanımıyor
Kepez

Kocagöz Sevgisi Engel Tanımıyor

Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.

CHP'nin Kepez Başkan Adayı Mesut Kocagöz'den Ücretsiz Servis Sözü
Kepez

CHP'nin Kepez Başkan Adayı Mesut Kocagöz'den Ücretsiz Servis Sözü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, göreve geldiğinde ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz okul servis müjdesi verdi.

CHP Kepez  Belediye Başkan Adayı  Mesut Kocagöz  ilk İftarı  Şehit Ailesi ile yaptı
Kepez

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz ilk İftarı Şehit Ailesi ile yaptı

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ilk sahurunu 1994 yılında şehit olan Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı.

Antalya  CHP Belediye Başkan adayları hepbirlikte toptancı halinde
Antalya

Antalya CHP Belediye Başkan adayları hepbirlikte toptancı halinde

CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, Milletvekilleri Cavit Arı ve Aliye Coşar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Muhittin Böcek, İlçe Başkanları, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Menderes Dal ve yönetim birlikte Antalya Toptancı Hali'ni ziyaret ettiler. Hal esnafları ile bir araya geldiler.