KEPEZ'DE DOĞAL GAZ ATAĞI...
Kepez Belediyesi, 8 mahalleyi kapsayan Esentepe, Çamlıbel, Göçerler, Fatih, Hüsnü Karakaş, Gazi, Sütçüler ve Göksu mahallelerin de 87 kilometrelik doğal gaz hattı çalışması gerçekleştirecek.
Kepez’in batı mahalleleri temiz enerji kaynağı doğal gaz konforuyla buluşuyor. Kepez Belediyesi, doğal gaz hattı çalışmalarını Esentepe, Çamlıbel, Göçerler, Fatih, Hüsnü Karakaş, Gazi, Sütçüler ve Göksu Mahallelerin de gerçekleştirecek. Kepez’de 87 kilometrelik doğal gaz hattı çalışması ile 8 mahalle çevre dostu enerji kaynağı ile tanışacak.
Kepez Belediyesi'nin öncülüğünde yürütülen proje kapsamında, batı mahallelerinde yaşayan vatandaşlar artık doğalgazın konforunu yaşayacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bölgedeki vatandaşlar daha ekonomik ve temiz enerji kaynağı olan doğalgazın avantajlarından yararlanacak.
Kepez Belediyesi’nin hizmet çalışmaları kapsamında ilçe sakinleri doğalgazın temiz ve pratik kullanımıyla konforlu bir yaşam sürecek. Doğal gaz çalışmalarıyla bölge sakinlerinin yaşam kalitesinin artması ve çevrenin korunması hedefleniyor.
Antalya Kepez Belediyesinin, ünlü Kazak ozanı ve atışma geleneğinin ustası Jambıl Jabayev’in ismini verdiği parka, Türk halklarının kadim geleneksel müzik aleti olan çift telli dombranın anıtı dikiliyor.
Kurban Bayramı öncesinde Kepez Belediyesi, çalışanlarının yüzünü güldürdü.
Antalya Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü de, Başkan Mesut Kocagöz’ün sevgi mesajı kapsamında ilçeyi çiçeklerle süslüyor.
Antalya Kepez Belediye Meclisi, önceki yönetim döneminde açılan bazı davalardan dolayı belediyeye haciz yapılması işlemini kredi teminat mektubu ile çözdü.
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu
KEPEZ'DE VEKİL PROF.DR.ALTEKİN Kepez Belediye Meclisi, görevine dönünceye kadar Başkan Mesut Kocagöz’ün yerine Prof.Dr. Refik Emre Altekin’i, başkan vekili seçti.