Kumluca

MHP'li Vekil Hilmi Durgun Teşekkür Ziyareti

MHP’Lİ VEKİLDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Hilmi Durgun Kumluca ilçesinde Partilileri ve Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret ederek Partililer ile bir araya geldi.

MHP'li Vekil Hilmi Durgun Teşekkür Ziyareti

MHP’Lİ VEKİLDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Hilmi Durgun 28 Mayıs seçimlerinin ardından Milletvekili seçilmesi nedeniyle Kumluca ilçesinde Partilileri ve Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret ederek Partililer ile bir araya geldi. 14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihleri arasında verilen emekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. MHP Antalya Milletvekili Hilmi Durgun “ 28 Mayıs seçimlerinde Antalya da başarılı çalışmalarınız nedeniyle 1 olan vekil sayımız 2’ye yükseldi. Bu çalışmalarda sizlerin büyük katkıları bulunmaktadır. Biz Birlik ve beraberlik duygularıyla çalışmalarını sürdürülmesinin gerektiğini aktaran , Ülkemizin geleceği için Milliyetçi Kadroların çalışmasının gerekmektedir.” Diye konuştu. Kumluca MHP ilçe Başkanı Yücel Kaplan” Partimizi ziyaret eden vekilimiz Hilmi Durgun Bey bizim onurumuzdur. Milletvekili seçilmesi ilçemize ve yöremize katkıları olacaktır. Kendisinden çok hizmetler bekliyoruz. Ziyaretleri için teşekkür ederiz.” Diye konuştu. Kumluca Komisyoncular Dernek Başkanı Rahmi Acıkyürek” Vekilimizin ziyareti bizlere memnuniyetlik yarattı. Kendisini tanıdığımız bildiğimiz bir isim, başarılarının devamını diliyoruz.” Diye konuştu. Kumluca Komisyoncular Dernek Başkanı Rahmi Açıkyürek tarafından Milletvekili Hilmi Durgun’a bir plaket verildi. Toplantıda Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Şefik Durdaş’da hazır bulundu.MHP Milletveki Adayı ve Kumluca ilçe Başkan Yardımcısı Av. Serkan Öztürk Vekil Durgun'a eşlik etti. ALİ KARATAÇ 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya MHP İl Başkanı Seçildi Onur Temel  Yeniden Başkan
Antalya

Antalya MHP İl Başkanı Seçildi Onur Temel Yeniden Başkan

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 14. Olağan İl Kongresi’nde tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Onur Temel 585 oy ile yeniden il başkanı seçildi.

Numan Terzi yeniden MHP Gazipaşa ilçe başkanı
Gazipaşa

Numan Terzi yeniden MHP Gazipaşa ilçe başkanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gazipaşa İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi’nde mevcut İlçe Başkanı Numan Terzi yeniden başkan seçildi.

Elmalı İlçesinde  Yerel Seçimin Güçlü Partisi MHP  'de Güçlü Adayların İsimleri Çıkmaya Başladı
Elmalı

Elmalı İlçesinde Yerel Seçimin Güçlü Partisi MHP 'de Güçlü Adayların İsimleri Çıkmaya Başladı

İyi Partinin Yerel seçime İttifak yapmada girmek İstemesi Antalya Elmalı ilçesinde Seçim heyecanını Arttırdı

MHP Antalya Milletvekili Hilmi Durgun  Korkuteli'nde
Korkuteli

MHP Antalya Milletvekili Hilmi Durgun Korkuteli'nde

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Hilmi Durgun, ziyaretleri kapsamında Korkuteli ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Korkuteli MHP İlçe Teşkilatı Aşure Dağıttı
Korkuteli

Korkuteli MHP İlçe Teşkilatı Aşure Dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Korkuteli İlçe Teşkilatı, saat 11.00’da İlçe Teşkilatında her yıl Muharrem ayının 10’uncu gününde kutlanan aşure günü nedeniyle, annesinin odun ateşinde pişirdiği 1 kazan Aşureyi vatandaşlara ikram etti.

Manavgat 'ta  MHP'li meclis üyesi partisinden istifa etti
Manavgat

Manavgat 'ta MHP'li meclis üyesi partisinden istifa etti

MHP Antalya İl Başkanlığı tarafından sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Hilmi Uslu'nun partiden istifa ettiği belirtildi