Korkuteli

MHP Yerel Yönetim Aday Adayı Başvurular başladı

MHP Korkuteli İlçe başkanı Av.Medine Yapılmışev Milliyetçi Hareket Partisi yerel seçimlerde Aday olacakların müracaatlarının başladığı duyurdu

MHP Yerel Yönetim Aday Adayı Başvurular başladı

MHP’DE ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI BAŞLIYOR

AK Parti ile birlikte Cumhur İttifakı içerisinde hareket eden MHP’de, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesi belediye başkanlığı, il ve ilçe meclis üyeliği aday adaylığı başvuru süreci 13 Kasım Pazartesi günü itibariyle başlıyor.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI BAŞVURULARI GENEL MERKEZE
MHP Genel Merkezi tarafından belirlenen ve teşkilatlara da iletilen takvime göre aday adayları 13 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında aday olmak istedikleri görevler için başvuru yapabilecek. Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıkları için başvurular genel merkeze yapılmak zorundayken, il ve ilçe meclis üyelikleri için aday adaylığı başvurusu MHP il ve ilçe başkanlıklarından yapılacak.MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, adaylık sürecinin hayırlı olmasını temenni etti.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek Yenidan Aday
Korkuteli

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek Yenidan Aday

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi'nde ikinci dönem için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Korkuteli MHP den Hasan Can Caran Aday Adayı
Korkuteli

Korkuteli MHP den Hasan Can Caran Aday Adayı

Antalya Korkuteli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, Korkuteli Belediye Başkan aday adaylığı Müracatını Ankara MHP Genel merkezinde yaptı.

MHP'li Abdurrahman Başkan, Antalya'nın elektrik dağıtım çilesini Meclise taşıdı
Antalya

MHP'li Abdurrahman Başkan, Antalya'nın elektrik dağıtım çilesini Meclise taşıdı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Antalya'nın elektrik dağıtımında yaşadığı sıkıntıları Meclise taşıdı.

Eski İlçe Başkanı Sancaktar  Karargahı Ankara'ya Kurdu
Korkuteli

Eski İlçe Başkanı Sancaktar Karargahı Ankara'ya Kurdu

Kısa süre önce belediye başkan adaylığı için Korkuteli Ak Parti İlçe Başkanlığından istifa eden Kemal Sancaktar adeta Ankara’ya karargah kurdu.

MHP Kumluca Yönetimi  Aileleri İle Kahvaltıda Buluştu
Kumluca

MHP Kumluca Yönetimi Aileleri İle Kahvaltıda Buluştu

MHP Milliyetçi Hareket Partisi Kumluca İlçe Başkanlığı tarafından Yönetim kurulu üyelerinin eşleri tanışma ve kaynaşma kahvaltısında bir araya geldiler.

Antalya MHP İl Başkanı Seçildi Onur Temel  Yeniden Başkan
Antalya

Antalya MHP İl Başkanı Seçildi Onur Temel Yeniden Başkan

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 14. Olağan İl Kongresi’nde tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Onur Temel 585 oy ile yeniden il başkanı seçildi.