Nedim Tekerli Antalya Muratpaşa'ya aday mı oluyor?

AK Parti Antalya Muratpaşa'da önde gelen isimlerden Nedim Tekerli, belediye başkanlığı için adaylığı kulislerde gündeme geldi. Nedim Tekerli Kımdir

Nedim Tekerli Antalya Muratpaşa'ya aday mı oluyor?

AK Parti Antalya Muratpaşa'da önde gelen isimlerden Nedim Tekerli, belediye başkanlığı için adaylığı kulislerde gündeme geldi.

AK Parti Antalya Muratpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Nedim Tekerli, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi için çalışmaların başlamasıyla birlikte Ankara'da milletvekillerini ziyaret etti.

Tekerli, ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada, "Sayın milletvekillerimiz ile Muratpaşa'nın sorunları ve çözüm önerilerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Aday adayı olacağı geçtiğimiz günlerde de gündeme gelen Başkan Yardımcısı Nedim Tekerli'nin adaylık için güçlü olduğu da kulislerde konuşuluyor.

Nedim Tekerli Kimdir?

Nedim Tekerli, 1988 yılında Antalya'da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya'da tamamlamış ve İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2007 yılından bu yana AK Parti'de siyaset yapmaktadır ve üç dönem boyunca AK Parti Muratpaşa İlçe Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.  Ayrıca, evli bir aile adamı olup 2 çocuk babasıdır.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Tevfik Taner   Ak Parti Kaş Belediye Başkan Aday Adayı başvurusunu yaptı
Kaş

Tevfik Taner Ak Parti Kaş Belediye Başkan Aday Adayı başvurusunu yaptı

AK Parti Kaş ta Tevfik Taner Kaş belediye başkan aday adayı oldu

Kumluca için  Ak parti den aday adayı Mehmet Toprak
Kumluca

Kumluca için Ak parti den aday adayı Mehmet Toprak

TOPRAK ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Toprak Adaylık Başvurusunu yaptı.

ATSO  Antalya'nın Geleceğine Miras Kalacak Projeyi Başlattı
Konyaaltı

ATSO Antalya'nın Geleceğine Miras Kalacak Projeyi Başlattı

ATSO Başkanı Ali Bahar, “Bir Başka Antalya” projemiz ile değerli sanatçılarımızın katkılarıyla, Antalya’mızın envanterine girecek kalıcı eserler ortaya çıkartacağız” dedi.

Antalya Uluslararası Bilim Forumuna sayılı günler kaldı
Antalya

Antalya Uluslararası Bilim Forumuna sayılı günler kaldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi işbirliğinde ‘İklim Değişikliği, Çevre Krizi ve Göç’ konulu Antalya Uluslararası Bilim Forumu 29 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek. Devamı haberimizde...

15. Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü Büyükerşen’in
Antalya

15. Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü Büyükerşen’in

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Eğitim İş Sendikası’nın işbirliğiyle düzenlenen 15. Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e verildi. Devamı haberimizde...

Eski ilçe Başkanı  Osman Aladağ Finike Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu Yaptı
Finike

Eski ilçe Başkanı Osman Aladağ Finike Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu Yaptı

Geçmiş Dönem Antalya Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ Finike Belediye Başkan Aday Adaylığı için Finike Ak parti ilçe merkezinde başvuruda bulundu.