REKSAN Reklam, Türkiye Genelinde ve Uluslararası Alanda Başarılarıyla Öne Çıkıyor

Bucak kökenli girişimci Hakan Saltoğlu'nun liderliğinde faaliyet gösteren REKSAN Reklam, Türkiye genelinde ve uluslararası alanda başarılarıyla dikkat çekiyor. Şirketin hikayesi, başarıları ve dünya genelindeki projeleri hakkında detaylı bilgi.

REKSAN Reklam, Türkiye Genelinde ve Uluslararası Alanda Başarılarıyla Öne Çıkıyor

Bucaklı hemşehrimiz Hakan Saltoğlu'nun liderliğinde faaliyet gösteren REKSAN Reklam, Türkiye genelinde ve uluslararası alanda adından sıkça söz ettiriyor. Hakan Saltoğlu, yaptığı açıklamada şirketin hikayesini, başarılarını ve dünya genelindeki projelerini paylaştı.

Bucak kökenli bir aileye mensup olan Hakan Saltoğlu, ailesi ile birlikte 1981 yılında Bucak'tan Antalya'ya taşındı. Aile geleneğini sürdürerek 1988 yılından itibaren reklamcılık sektöründe yer aldıklarını belirtti. Hakan Saltoğlu'nun liderliğinde 4 kardeş ve 1 enişte ortaklığında 1994 yılında açılan REKSAN Reklam, başlangıçta oteller, kamu kuruluşları ve ticarethanelere hizmet veriyordu.

Vizyonuyla kaliteli hizmet veren REKSAN Reklam, müşteri talepleri doğrultusunda kısa sürede büyüdü. Türkiye genelinde tanınmış markalarla çalışmaya başlayarak sektördeki yerini sağlamlaştırdı. Yurt genelindeki başarısının ardından müşteri yönlendirmeleri sonucunda yurt dışına açılarak uluslararası projelere imza attı.

REKSAN Reklam, sektöre getirdiği yenilikçi projelerle tanındı. Özellikle endüstriyel reklam tasarımı konusunda Türkiye genelinde ilk üçe girdi ve Türkiye'nin tescilli endüstriyel tasarım dalında ilk bin şirketinden biri oldu. Aldıkları ödüllerle bu başarılarını taçlandırdı.

Hakan Saltoğlu'nun liderliğindeki REKSAN Reklam, aldıkları ödülleri bir üst seviyeye taşıyarak Türkiye'yi temsil etmeye hazırlanıyor. Hollanda'da düzenlenen bir yarışmada Türkiye'yi temsil edecek olan şirket, dünya genelinde birincilik hedefliyor.

Hakan Saltoğlu'nun ifadelerine göre REKSAN Reklam, 77 kişilik bir ekiple hizmet veriyor. Firma, reklamcılık ve tabela üretimi alanındaki geniş deneyimiyle müşterilerine kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Hakan Saltoğlu'nun aile geleneğini devam ettirmeye olan bağlılığı, REKSAN Reklam'ın gelecekte de başarı dolu projelere imza atacağının bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

İl Birincisi Oldular ödülleri Kaptılar
Korkuteli

İl Birincisi Oldular ödülleri Kaptılar

Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında düzenlenen Video yarışmasında Necla Nur Ay ve yine aynı proje kapsamında gerçekleştirilen Tişört Tasarımı yarışmasında Belinay Şahin Antalya İl 1.’si oldu

Korkuteli'nden Tayin Çıkan Komutanlara Veda Yemeği
Korkuteli

Korkuteli'nden Tayin Çıkan Komutanlara Veda Yemeği

Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesinde görev yapan astsubay ve uzman çavuşlar için İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından veda gecesi düzenledi.

4-6 YAŞ KUR'AN KURSLARINDAN MUHTEŞEM KAPANIŞ PROGRAMI
Kaş

4-6 YAŞ KUR'AN KURSLARINDAN MUHTEŞEM KAPANIŞ PROGRAMI

Antalya Kaş Müftülüğüne bağlı faaliyet gösteren 4-6 yaş Kur'an kursları tarafından yıl sonu programı gerçekleştirildi.

Korkuteli'nde  hasat öncesi arazi ve Bahçe yollarını  Korkuteli Belediyesi yapıyor
Korkuteli

Korkuteli'nde hasat öncesi arazi ve Bahçe yollarını Korkuteli Belediyesi yapıyor

Antalya Korkuteli’ne bağlı Küçükköy mahallesinde hasat öncesi arazi ve Bahçe yolları Korkuteli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapıldı.

Konyaaltı Belediye Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı Türkiye Kupasını Alan taraf oldu
Konyaaltı

Konyaaltı Belediye Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı Türkiye Kupasını Alan taraf oldu

Konyaaltı Belediye Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı “Mavi Kelebekler”, HDI Sigorta Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası final maçında, Armada Praxis Yalıkavak Spor’u 30-21 mağlup ederek kupayı müzesine götürdü.

Antalya'da Grappling spor kulübü kuruldu
Antalya

Antalya'da Grappling spor kulübü kuruldu

yeni kurulan kulüp, Antalya'da bu spor dalının gelişimine önemli katkılar sağlamayı hedefliyor. Azıza Amatzhanov, Savırdın Memekov, Mınassıp Shırınov, Sultan Nurtazın, Zakırjan Sultanakhmetovıtch Khızyrbakıev ve Muharrem Soytürk gibi isimlerle