TÜTÜNCÜ, ANTALYA’NIN ‘ALTIN ÇAĞI’ PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’yı altın çağına taşıyacak 200’ün üzerindeki projeyi 29 Şubat’ta kamuoyuna açıklayacak.
Belediyecilikteki 15 yıllık hizmet tecrübesi ve memleket sevdası ile yola çıkan Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, projelerini Antalyalılarla paylaşacak. Tütüncü, Antalya’yı altın çağına taşıyacak projelerini 29 Şubat Perşembe, saat 13.00’da Nirvana Cosmos Theatre’da açıklayacak. Antalya’nın ‘Altın Çağı’ vizyonunda; trafikten toplu ulaşıma, ekonomik kalkınmadan tarım ve hayvancılığa, temel belediyecilikten sosyal belediyeciliğe, imar ve şehircilikten turizme kadar 200’ün üzerinde proje yer alıyor. Tütüncü’nün ‘Altın Çağı’ vizyonunda trafik ve toplu ulaşım sorunlarına çözüm getirecek projeler kapsamlı bir şekilde yer alıyor. Kent hareketliliği, bisiklet yolları, yeni güzergahların analizi, genişleme yönleri, sıcak noktaların analizleri, ulaşım alternatif noktalarının analizi yapılarak turizm kenti Antalya’ya yakışır projeler ortaya konuldu.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Korkutelililer Derneği'nin (ANTKORDER) Şöförler Odası binasının görkemli salonunda düzenlediği, yaklaşık 1000 kişinin katıldığı.. Dernek Başkanı Adnan İmirgi ve Yönetim Kurulu tarafından Özenerek hazırlanan iftar yemeği,
Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.
Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, yağlı güreşin çok sevildiği şehre, Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi gibi bir tesis kazandırdı.
Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, kuvvetli yağış ve hortumdan zarar gören Antalya’nın Kumluca ve Demre ilçelerindeki çiftçileri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Antalya mitinginde konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın en güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl, Antalya’nın kayıp yılları oldu. Biz, Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız.”dedi.