Vali Öksüz YÖREX fuarında

Burdur Valisi Türker Öksüz, bu yıl 12’ncisi düzenlenen Antalya YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı'nın açılış törenine katıldı.

Vali Öksüz YÖREX fuarında

Burdur Valisi Türker Öksüz, bu yıl 12’ncisi düzenlenen Antalya YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
"Sizin Oraların Nesi Meşhur” mottosuyla düzenlenen fuarda, 7 bölgeden 500'ün üzerinde katılımcı yer alıyor. 10 bin metrekarelik alanda dört gün sürecek fuar, yöresel ürün şöleni sunacak.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı organizasyonunda Burdur, Isparta ve Antalya İllerinin birlikte ortak deskte yer aldığı fuara, İlimizden Burdur Ticaret ve Sanayi Odası, Hünerli Eller Kadın Kooperatifi, Kızılkaya Belediyesi ve Kocaaliler Belediyesi yer alıyor. Ayrıca Tefenni Belediyesi kendisine ait deskte fuara katılım sağladı.

Açılışın ardından fuar alanını gezen Vali Öksüz, başta Burdur standları olmak üzere İllerin ve kurumsal olarak katılım sağlayan firmaların standlarını gezerek incelemede bulundu, fuarda yer alan yöresel ürünler hakkında bilgiler aldı.

Fuarın açılışına Burdur Valisi Türker Öksüz, Antalya Vali Hulusi Şahin, Isparta Valisi Aydın Baruş, Çorum Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Bilecik Valisi Şefik Aygöl, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Muhammed Zeki Durak, Belediye Başkanları, Kaymakamlar, kurum, oda ve stk yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya Valisi  Hulusi Şahin Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Ziyaret etti
Elmalı

Antalya Valisi Hulusi Şahin Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Ziyaret etti

Antalya Elmalı ilçesinde devam eden Kültür evleri ve tarihi mekanların restorasyon çalışmalarını incelemek üzere Elmalı İlçesine gelen Antalya valisi Hulusi Şahin Belediye Başkanı Halil Öztürk'ü Makamında ziyaret etti.

Bakan Yerlikaya Antalya’da Vatandaşlardan ne istedi
Antalya

Bakan Yerlikaya Antalya’da Vatandaşlardan ne istedi

Ali YERLİKAYA, Antalya halkına seslenerek çevrelerinde gördükleri, duydukları, rahatsız oldukları her türlü suçla ilgili hemen 112’yi arayıp bilgi vermelerini isteyerek, tüm katılımcılara da görevlerinde başarılar diledi.

Antalya’nın Akseki ilçesinde  Atatürk’ün bin TL destek verdiği tarihi evler tarihe ışık tutuyor
Akseki

Antalya’nın Akseki ilçesinde Atatürk’ün bin TL destek verdiği tarihi evler tarihe ışık tutuyor

Antalya’nın Akseki ilçesi Cevizli Mahallesi’nde Hasan Onbaşı oğlu Durmuş’un hanesinde yangın çıktı. Evlerin, çok sık ve üzerlerinin tahta kaplı olması ve şiddetli rüzgar nedeniyle 105 ev, 60 samanlık, 3 dükkan, 3 köy odası bir cami yanarken 470 kişi evsiz kaldı.

Antalya 'da Görkemli  Gecede Dereceye Girenlere Ödülleri Takdim Edildi.
Antalya

Antalya 'da Görkemli Gecede Dereceye Girenlere Ödülleri Takdim Edildi.

ATSO CUMHURİYETİN 100. YIL ÖDÜL TÖRENİ ÖDÜL ALANLAR ATSO, 1968 yılından beri düzenlediği ödül törenini bu yıl Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılına özel ‘Cumhuriyetin 100. Yıl Ödülleri’ ismiyle gerçekleştirdi.

 2’nci Uluslararası Yörük Türkmen Festivali sona erdi
Antalya

2’nci Uluslararası Yörük Türkmen Festivali sona erdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 2’nci Uluslararası Antalya Yörük Türkmen Festivali’nde üç gün boyunca kültür şöleni yaşandı. Devamı haberimizde...

Antalya BİLİMFEST’e yoğun ilgi
Kepez

Antalya BİLİMFEST’e yoğun ilgi

Yerli ve milli gururlarımızın sergilendiği 2. Antalya Bilim Festivali yoğun ilgi gördü. Devamı haberimizde...