Aksu

Aksu Belediyesi Tapu dağıtımına devam ediyor

Aksu’da yıllarca tapularına kavuşamayan vatandaşlar ekonomik fiyatlarla tapularına kavuşmaya devam ediyor.

Aksu Belediyesi Tapu dağıtımına devam ediyor

VATANDAŞ TAPULARINA KAVUŞUYOR
Aksu Belediyesi tarafından Pınarlı, Cihadiye ve Çamköy Mahallelerindeki mülkiyet sorununun çözülmesinin ardından başlayan tapu dağıtımlarında bu hafta da 18 hak sahibi tapularına kavuştu.
Aksu’da yıllarca tapularına kavuşamayan vatandaşlar ekonomik fiyatlarla tapularına kavuşmaya devam ediyor. Bu hafta da mülkiyet problemlerinin çözüme kavuşturulduğu Pınarlı, Cihadiye ve Çamköy Mahallelerindeki hak sahibi18 kişiye daha tapuları verildi. Aksu Belediyesi’nde gerçekleştirilen tapu dağıtım töreninde vatandaşlar Belediye Başkanı Halil Şahin’e oldukça ekonomik koşullarda tapularını almaya hak kazandıkları için teşekkür etti.
Bu konuda haklı bir gurur yaşadıklarını ifade eden Başkan Şahin, “Biz bu sorunu çözeceğimizi söylediğimizde bize inanmayanlar oldu. Ama gelinen noktada tapu sorununu çözmekle kalmadık, hak sahiplerine en uygun şekilde ödeme yapma imkanı da sağladık. Bize inanan, güvenen, destek olan herkese biz de teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımıza tapuları hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya Aksu'da Tapu Sevinci  kaç kişi tapu aldı ,tapu dağıtımı sürecek mi
Aksu

Antalya Aksu'da Tapu Sevinci kaç kişi tapu aldı ,tapu dağıtımı sürecek mi

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in makamında gerçekleştirilen toplantıda tapularını alan vatandaşlar, tapularına oldukça ekonomik bir fiyatla kavuştukları için Başkan Şahin’e teşekkür etti.

Başpehlivan Mehmet  Yeşil Yeşil Adı Aksu'da yaşayacak
Aksu

Başpehlivan Mehmet Yeşil Yeşil Adı Aksu'da yaşayacak

Aksu’nun evladı olan başpehlivan Mehmet Yeşil Yeşil’e büyük bir vefa örneği sergilendi. karar meclisten oy birliği ile geçti.

Mustafa Yıldızdoğan Aksu'da Konsere Davet Etti
Aksu

Mustafa Yıldızdoğan Aksu'da Konsere Davet Etti

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ünlü sanatçıyı makamında ağırladı. Mustafa Yıldızdoğan, 7 Ekim cumartesi günü akşamı Aksu güreş sahasında sevenleriyle buluşacak.

Antalya  Aksu Ak parti Belediye Başkan Adayı  Durmuş Kaan Şahin oldu
Aksu

Antalya Aksu Ak parti Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin oldu

31 mart 2024 pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti  Antalya Aksu adayı kim oldu? Durmuş Kaan Şahin kimdir?

Muhtar Bilal Çelik MHP Aksu Belediye Başkan Aday adayı oldu
Aksu

Muhtar Bilal Çelik MHP Aksu Belediye Başkan Aday adayı oldu

Mahalle sakinleri tarafından sevilen muhtar Bilal Çelik, Antalya Aksu'ya daha iyi hizmet edebilmek için Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

ATSO Başkanı Ali Bahar, “Growtech Fuarı tarım sektörüne yeni bakış açıları kazandırmayı hedefleyen önemli bir platformdur.
Aksu

ATSO Başkanı Ali Bahar, “Growtech Fuarı tarım sektörüne yeni bakış açıları kazandırmayı hedefleyen önemli bir platformdur.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Antalya Valisi Hulusi Şahin ve protokolün katılımıyla gerçekleştirilen ATSO Growtech 2023 Tarım İnovasyon Ödül Töreni’nin açılış konuşmalarını gerçekleştirdi