Antalya CHP de Aday Gösterilmeyen 6 aday İstifa etti

Antalya CHP den İstifa Eden Başkan Adayları Kimler? Hangi Parti’den aday oldular işte cevabı

Antalya CHP de Aday Gösterilmeyen 6 aday İstifa etti


Antalya CHP’den Belediye başkan aday adayı olan 6 kişi partisinden istifa ederek başka partilerden Belediye başkan adayı oldular

Antalya CHP den İstifa Eden Başkan Adayları Kimler? Hangi Parti’den aday oldular işte cevabı
AKdeniz gerçek gazetesinden Kamer Durdu haberinde
CHP’den istifa eden Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Onur Duruk, Memleket Partisi’nden Konyaaltı Belediye Başkan aday gösterildi. 27’inci Dönem CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer ise Kumluca Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmuş ancak aday gösterilmeyince Demokrat Parti’den (DP) gelen teklif sonrası DP’nin Kumluca adayı oldu. İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru da aday gösterilmeyince İbradı’da bağımsız adaylığını açıkladı. Yine ilçesinde aday gösterilmeyen Kemer Belediyesi’nin eski Başkanı Mustafa Gül ise İYİ Parti’den Kemer Belediye Başkan adayı oldu. CHP Kaş eski İlçe Başkanı Ulaş Akbaş da Kaş Belediye Başkan adaylığına talip olmuş ama aday gösterilmeyince İYİ Parti’nin Kaş Belediye Başkan adayı olmuştu. Akbaş son aldığı karar ile İYİ Parti’nin Kaş Belediye Başkan adaylığından çekilme kararı aldı. Son olarak da Konyaaltı Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sakin CHP’den istifa etti; Sakin’in siyasi hayatını Memleket Partisi’nde sürdürmesi bekleniyor.

CHPAntalya CHPYerel Seçimleri2024 yerel seçimleriAntalya haberleriTürkiyeAntalya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.