Antalya İbradı Belediye Başkanı Hatice Sekmen göreve başladı .HATİCE SEKMEN KİMDİR?

31 mart 2024 pazar günü yapılan yerel seçimlerde Ak Parti adayı Hatice Sekmen İbradı'nın ilk kadın belediye başkanı olarak seçimim galibi oldu.. .HATİCE SEKMEN KİMDİR?

Antalya İli İbradı İlçesinde Seçimlerde yüzde 54.76 oy alarak sandıktan birinci olarak çıkan Ak Parti adayı Hatice Sekmen İbradı'nın ilk kadın belediye başkanı oldu. 2019 yerel seçimlerinde 87 oy farkı ile seçim kaybeden Hatice Sekmen Mazbatasını alıp , geçmiş dönem belediye başkanı Serkan Küçükkuru’dan rozeti teslim alarak göreve başladı .

BBP Belediye başkan adayı olan İbradı haber sahibi Yusuf Doğaroğlu yeni başkanı makamımdan ziyaret etti .. Başkan Hatice Sekmen yaptığı açıklama da "seçim bitti, çalışacağız İbradı kazanacak" dedi. Başkan Hatice Sekmen'e hayırlı olsun diyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz

.HATİCE SEKMEN KİMDİR?
AK Partide 19 yıl boyunca Kadın Kolları Başkanlığını sürdüren, kadınların siyasetteki etkinliğini arttırmak için çalışmalar yürüten Hatice Sekmen, İbradı’da 2019 yerel seçimlerinde AK Parti tarafından aday gösterilmiş, CHP adayı Serkan Küçükkuru'nun 87 oy gerisinde kalmıştı. 47 yaşında olan Hatice Sekmen, evli ve bir çocuk annesidir.

İbradı BelediyesiHatice Sekmenİbradı Belediye Başkanı Hatice SekmenTürkiyeAntalyaİbradı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.