Başkan Böcek Korkuteli ilçesine 1 milyar 950 milyonluk yatırım yaptık

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli’nde inceleme ve ziyaretlerde bulundu. 

KORKUTELİ’NE 1 MİLYAR 950 MİLYONLUK YATIRIM YAPTIK”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli’nde inceleme ve ziyaretlerde bulundu. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Hasan Can Caran’ın Korkuteli’ndeki tanıtım toplantısına da katıldı. Korkutelililer, Başkan Böcek’e yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda, Korkuteli ve Antalya’nın gururları, Kırkpınar Başpehlivanları, İsmail Balaban, Yusuf Can Zeybek, Mustafa Batu ve Turan Balaban da yer alarak, halkı selamladı. 

1 MİLYAR 950 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Başkan Böcek, toplantıda yaptığı konuşmada, Korkuteli’ne 5 yılda 1 milyar 950 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Korkuteli’nde her muhtarı dinlediklerini, taleplerini sırasıyla tamamladıklarını ifade eden Başkan Muhittin Böcek, “Seçim öncesi Muhittin Böcek gelirse çalışanların parasını ödeyemez, yardımları keser dediler. Çok daha fazlasını yaptık. Personelimize ve hiçbir kurum kuruluşa borcumuz yoktur. Ata sporumuz güreş veriyoruz. 400 güreşçimiz var. Güreş meydanlarını, Edirne’nin kapısını bilmeyenler burada siyaset yapamaz” dedi.

ANTALYA KAZANACAK

Herkesin beğenisi almış bir başkan olarak kendisini yeniden aday gösteren CHP Parti Meclisi’ne ve Genel Başkanı Özgür Özel’e teşekkür eden Başkan Böcek, “Bu kutsal görevi yeniden verdikleri için mahcup etmeyeceğiz. Bugüne kadar verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Manevi oğlum Hasan Can Caran’la Korkuteli kazanacak. Hep birlikte, herkesin başkanı olarak biz kazanacağız. Antalya kazanacak” ifadelerini kullandı. 

Başkan Böcek, daha sonra Korkuteli Çarşamba Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafa hayırlı işler dileklerini ileten Başkan Böcek, vatandaşlarla sohbet etti.

Muhittin böcekKorkuteli HaberleriAntalya haberleri2024 yerel seçimleriTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.