Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Yelten de

Antalya Korkuteli Yelten Mahallesinde gerçekleşen toplantıya AK Parti Antalya İl Milletvekili Atay Uslu da katıldı.İlk olarak MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev söz aldı.

SİZİNLE KAZANIYORUZ, SİZİNLE YÖNETECEĞİZ

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Yelten Mahallesinde, iftar yemeği ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Sizlerle Kazanıyoruz, Sizlerle Yöneteceğiz” dedi

Yelten Mahallesinde gerçekleşen toplantıya AK Parti Antalya İl Milletvekili Atay Uslu da katıldı.İlk olarak MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev söz aldı. Yapılmışev “Bu soğuk havada bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.31 Mart’ta sizlerin teveccühleri ile adayımız Dr. Sadık Önal belediye başkanı olacak.Bundan şüphemiz yok.Yelten Mahallemize güvenimiz, inancımız tam” dedi.Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Hakan Başkan’ın selamlarını da sizlere iletmek isterim. Antalya Büyükşehirde Hakan Tütüncü için AK Parti logosuna Korkuteli Sadık Önal Başkan adayımız için üç hilal’e yani MHP’ye mührü basacağız. Cumhur ittifakı hem Antalya Büyükşehiri hem de Korkuteli’ni kazanacak inşallah” şeklinde konuştu.

USLU “CUMHUR İTTİFAKI KORKUTELİ’NDE KAZANIYOR”
AK Parti Antalya İl Milletvekili Atay Uslu da yaptığı sesleniş konuşmasında “Bugün soğuk bir havada gönül sofrasında sizlerle buluştuk.Allah ibadetlerimizi kabul etsin.Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletmek isterim.Bizler her genel ve yerel seçim sonrası Korkuteli bizlere sorulduğunda gururla oy oranımızı açıklıyoruz.İnşallah 31 Mart sonrası da Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli’ye gururla sonuçları ileteceğiz. Cumhur ittifakı Korkuteli’nde kazanıyor, Antalya da kazanıyor. Antalya Büyükşehirde Hakan Tütüncü için AK Parti logosuna Korkuteli Sadık Önal Başkan adayımız için üç hilal’e yani MHP’ye oy vereceğiz.Dikkatli olalım” dedi.

SADIK BAŞKAN “GENÇLERİMİZ VE KADINLAR İÇİN PROJELERİMİZ HAZIR”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal da yaptığı sesleniş konuşmasında “Bu soğuk havada verdiğiniz desteklere çok teşekkür ediyoruz.Yelten Mahallesi benim için ayrı bir özelliğe sahip burada İngilizce öğretmeni olarak görev yaptım. .20 yıllık tecrübemiz ile Korkuteli’ne olan sevgimiz, aşkımız, çalışma azmimiz ile geliyoruz.Yorulmadan yılmadan çalışacağız. Atatürk’ün dediği gibi “Millî hedef belli olmuştur. Ona ulaşacak yolları bulmak zor değildir. Önemli olan, çetin olan o yollar üzerinde çalışmaktır. Denebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz. Yalnız tek bir şeye çok ihtiyacımız vardır: Çalışkan olmak” bizde çalışcağız,çalışacağız.Sizlerin sorun ve isteklerini biliyoruz, yollar imar salonu ve diğer isteklerin çalışması hazır.Yine hanımefendiler için projelerimiz hazır, gençlerimize güzel bir Korkuteli kazandırmak için projeler hazır.Tekrar buradan söylüyorum algı siyasetini bırakın.Projeleri konuşalım” dedi.

Korkuteli Belediye Başkan AdayıTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.