CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SADIK ÖNAL OYUNU KULLANDI
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Dr. Sadık Önal, Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu kullandı.
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Dr. Sadık Önal, oyunu kullanmak üzere
Korkuteli Osman Önal İlkokulu’na geldi. Önal, eşi Hafize Önal oy kullanacağı 1128 nolu sandığın bulunduğu sınıfın önünde sıraya girdi. Kabinde oyunu kullanan Önal, zarfı sandığa bıraktıktan sonra mührü teslim ederek imzasını attı.
Önal, “Bismillah diyerek oyumuzu kullandık. 31 Mart Yerel Seçimlerinin ilçemize Antalya’ya ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi
Antalya Korkuteli Yelten Mahallesinde gerçekleşen toplantıya AK Parti Antalya İl Milletvekili Atay Uslu da katıldı.İlk olarak MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev söz aldı.
Antalya Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Ramazan ayında iftarlardan sonra sahurda evlere konuk oluyor
Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı proje tanıtımında Korkuteli Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı ,tanıtıma Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı’na mensup partilerin il ve ilçe yönetimleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle partililer katıldı.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Kozağacı mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’ne yakışacak yeni bir sanayi sitesi için projemizde yeri de hazır” dedi