Kaş'ta vatandaşlar gözlerini seçim sonuçlarına dikti. Yerel seçim sonuçlarıyla belediye başkanı, belediye meclis üyesi, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirleniyor.
Antalya ili Korkuteli ilçesinde 31 mart 2024 pazar günü yapılan yerel seçimlerde Mahalle Muhtarları Belli değil..ışte detaylar
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Dr. Sadık Önal, Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu kullandı.
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde İYİ Parti'nin Belediye Meclis Üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi
Toplantılarda söz alan Ak Parti ilçe başkanı Erol Uysal ve MHP ilçe başkanı Ömer Tekin de, birer konuşma yaparak, 31 Mart’ta Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin’e destek istediler.
YELTEN'E KONFORLU YOL... Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal hizmetler ekipleri, Korkuteli Yelten Mahallesi yolunda sıcak asfalt çalışması yapıyor.
Ak parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik Hizmete susayan hizmette geri kalmış Elmalı’mızı yeniden Ak Belediyecilik ile buluşturup hizmet almasını sağlayacağız. Ali Gökçe Başkanım ile Elmalı şaha kalkacak. Devlet ve Hükümet olarak desteğimiz tamdır. Ali Gökçe ile Elmalı Altın çağını yaşacaktır.
Kepez’in geleceği için her zaman hemşehrilerinin yanında olacağına vurgu yapan Kocagöz, “Riskli binaların yerine, deprem standartlarına uygun, enerji verimli, yeşil alanları ve sosyal tesisleri olan modern konutlar inşa edilmesi için öncelikle bir Kentsel Dönüşüm Merkezi kuracağız
Gül'ün, seçmenlerin güvenini kazandığı ve Kemer'in geleceği için umut vadettiği ifade ediliyor. Diğer adayların da halk nezdinde destek arayışında olduğu aşikâr ancak şu aşamada Mustafa Gül'ün açık ara önde olduğu belirtiliyor.
Antalya Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis
Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Ramazan ayında iftarlardan sonra sahurda evlere konuk oluyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, göreve geldiğinde ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz okul servis müjdesi verdi.
İYİ Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Meryem Gökay Balkıç, rakiplerine karşı verdiği yarışta zirveyi zorluyor... Konyaaltı halkı tarafından büyük destek gören Meryem, koşar adım başkanlığa yürüyor...
Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Kozağacı mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’ne yakışacak yeni bir sanayi sitesi için projemizde yeri de hazır” dedi
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal Taşkesiği mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluşma gerçekleştirdi. Sadık Başkan “Korkuteli’nde yetişen ürünlerimiz markalaşacak, değer kazanacak” dedi
Antalya Korkuteli Saadet Partisi’nin Korkuteli İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet İslamoğlu, seçim koordinasyon merkezi açılışı ve meclis üyeleri aday tanıtım programında büyük bir katılımla karşılandı.
Antalya Korkuteli Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal da yaptığı sesleniş konuşmasında Korkuteli ilçemize Un Fabrikası
İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Allah’ın izni Antalya’da Hakan Tütüncü. Korkuteli’nde Sadık Önal Başkan olacak. Üçlü olsun Güçlü olsun.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal mahalle toplantılarına Sülekler mahallesinde devam etti. Sadık Başkan meyve borsası ve mesire alanı için söz verdi.
Yeniden Refah Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı meclis listesini paylaştı.. Yeniden Refah Partisi meclis listesi şu isimlerden oluştu
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’yı altın çağına taşıyacak 200’ün üzerindeki projeyi 29 Şubat’ta kamuoyuna açıklayacak.
Başkan Caran'dan eşine tam destek CJP Korkuteli Belediye adayı olan ve seçim kurulundan veto alan Hasan Can Caran, sosyal medya hesabından basın açıklaması yaparak yaşanan süreç ile ilgili bilgi verdi.