Kemal Çelik Elmalı da
Ak Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik Cumhurittifakı Belediye Başkan Adayı Ali Gökçe’ye destek için Elmalı ilçesinde saha çalışmalarına başladı. Ak Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik “ Bugün ziyaretlerimize Elmalı ilçemizde devam ediyoruz.
Belediye Başkan adayımız Ali Gökçe, ilçe Başkanımız Yunus Emre Coşkun ve MHP ilçe Başkanımız Hasan Sert ile birlikte Seçim Koordinasyon Merkezimizde teşkilatımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Esnaf ziyaretleri yaparak Başkan adayımıza destek istiyoruz. Hizmete susayan hizmette geri kalmış Elmalı’mızı yeniden Ak Belediyecilik ile buluşturup hizmet almasını sağlayacağız. Ali Gökçe Başkanım ile Elmalı şaha kalkacak. Devlet ve Hükümet olarak desteğimiz tamdır. Ali Gökçe ile Elmalı Altın çağını yaşacaktır.” Diye konuştu.
Cumhurittifakı AK Parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Ali Gökçe“Bizim gönlümüz çok geniş. Önümüzde ki 5 yıl Elmalı’nın sıçrama yapabilmesi için, şaha kalkması için sizlerden destek istiyorum”
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
eski Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu Elmalı İlçesinde Seçmenlerle Buluştu Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Bakan Çavuşoğlu Başkan Ali Gökçe İçin Destek istedi.
31 Mart 2024 pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ak parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Ali Gökçe oldu
Elmalı İlçesi için çalışan seçim öncesi alt yapı dahil çok sayıda yatırım yapan Başkan Öztürk CHP den aday olarak çalışmalarına başladı
daha önce belediye meclis üyesi olarak görev yapan Mehmet Çetin Antalya il Başkanı tarafından aday olarak açıklandı.