Seçim Startını Elmalı Bayralar Mahallesinden Başlatan Başkan Halil Öztürk'e Yoğun ilgi
Elmalı İlçesi için çalışan seçim öncesi alt yapı dahil çok sayıda yatırım yapan Başkan Öztürk CHP den aday olarak çalışmalarına başladı .
İlk Seçim çalışmalarına Elmalı Bayralar Mahallesinden başlatan Başkan Halil Öztürk mahallelileri gösterdiği yoğun ilgiden memnuniyeti belirtterek teşekkür etti.
Başkan Halil Öztürk "Seçim Toplantılarımızın Startını Bayralar Mahallemizden Verdik !
5 Yıllık icraatlarımızı paylaştığımız mahalle toplantımızda bizleri bağrına basan Bayralar'ımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum."dedi
Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek
Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile hizmetlerini sürdüren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı Belediyesi Hizmet binasının yenileneceğini söyledi .
Antalya'nın Elmalı ilçesinde heyecan dorukta! Seçime sayılı günler kala yapılan anketlerde, Gelecek Partisi adayı Mustafa Şeker 603 oy ile önde, CHP adayı Halil Öztürk ise 503 oy ile ikinci sırada. AK Parti adayı Ali Gökçe 453 oy ile üçüncü.
31 mart 2024 pazar gün yapılacak yerel seçimleri CHP başkan adayı Halil Öztürk Elmalı CHP meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. CHP meclis üyeliği listesi şu isimlerden oluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Elmalı Belediye Başkan Adayı Başkan Halil Öztürk Ankara'da