Elmalı

Her Seçim Gündemde Olan Elmalı Belediyesi Hizmet Binası Yenilecek mi

Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile hizmetlerini sürdüren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı Belediyesi Hizmet binasının yenileneceğini söyledi .

Her Seçim Gündemde Olan Elmalı Belediyesi Hizmet Binası Yenilecek mi

Elmalı Belediyesi
Hizmet Binası taşınabilecek mi 
Elmalı’ya yakışmayan, engelli ya da yaşlı vatandaşların 1 nci katta bulunan başkanlık katına çıkarken mutlaka yardım almak zorunda oldukları, çalışanların güvenliği açısından da ciddi tehdit oluşturan Elmalı Belediyesi Hizmet Binası yer bulursa taşınacak .

2-3  Alternatif yer Var mış 


 Başkan Halil Öztürk, mevcut hizmet binasının yıkılacağını ve yerine Elmalı’nın tarihi yapısına uygun yeni bir hizmet binası yapılacağını kaydetti. Geçici hizmet binası arayışı içinde olduklarını kaydeden Belediye Başkanı Halil Öztürk, 2-3 alternatifin olduğunu, özellikle biri ile ilgili iktidar muhalefet meclis üyelerinin hem fikir olduğunu kaydederek, yeni hizmet binası projesinin hazır olduğunu belirtti.
Elmalı Belediyesi yeni hizmet binası projesinde giriş katta nikah salonunun olacağını, yeni bir meclis salonunun bulunduğunu ve daha rahat bir ortamda çalışılıp hizmet sunulabilecek birimlere ait büroların olacağını belirten Başkan Öztürk, “Yeni Belediye Hizmet binasının altı ve Cumhuriyet meydanın altını da kapsayacak şekilde otopark olarak düzenlenecek. Böylece bu bölgeye hem bir otopark kazandırılmış olacak, hem de meydan otopark olmaktan kurtarılacak. Engelli ve yaşlı vatandaşların kolayca ulaşabilecekleri ve istedikleri kata yardım almadan çıkabilecekleri bir hizmet binası olacak” dedi.
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, yeni hizmet binası inşaatı sırasında Cumhuriyet Meydanı’nın da yeniden düzenleneceğini söyledi.

Yılan Hikayesine Dönen Elmalı Kent Meydanı Projesi  gibi olmasın 

2020 yılında imzaları atılan ve 18 ayda tamamlanacak dene Elmalı kent meydanı projesi hala devam etmeye çalışıyor . İlçede Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile yapılan  çalışmalar tamamlanırken  kent meydanı projesinde vatandaşların endişeli bekleyişi sürüyor.  

Yeni Hizmet Binası da  Kent Meydanı Projesi gibi olmasın diyen vatandaşlar  ilçe için yapılan her şeye destek olduklarını söylediler.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Elmalı  Belediyesi Konutları Sahiblerini Buldu
Elmalı

Elmalı Belediyesi Konutları Sahiblerini Buldu

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Elmalı ilçesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıracak Elmalı Belediyesi Konut Projesi kura çekimini yapıldı.

Elmalı Belediyesi sevimli dostlara bakımevine kavuşturuyor.
Elmalı

Elmalı Belediyesi sevimli dostlara bakımevine kavuşturuyor.

Elmalı Belediyesi, Çevreye duyarlı belediyecilik anlayışı ile ilçeye kazandıracağı sokak hayvanları bakım evi projesine başladı

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk  Gece Gündüz İşçilerle Elmalı için çalışmaya devam
Elmalı

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Gece Gündüz İşçilerle Elmalı için çalışmaya devam

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı İçin Gece Gündüz Demeden, Saat Gözetmeksizin Mesai Arkadaşları ile Birlikte İlçenin Sokaklarında Çalışmaya Devam Ediyor.

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk'ten Konut Atağı
Elmalı

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk'ten Konut Atağı

Elmalı İlçesinden Durmak Bilmeyen Belediye Başkan Halil Öztürk Konut Projesi'ni başlatıyor

Develer Elmalı'da  Güreşe Hazır
Elmalı

Develer Elmalı'da Güreşe Hazır

10 Aralık 2023 Pazar günü Elmalı Belediyesinin bu yıl 2.sini gerçekleştireceği Elmalı Folklorik Deve güreşlerinde Develer Elmalı'da Görücüye çıktı

Başkan Halil Öztürk Haftaiçi, Haftasonu, Gece, Gündüz Demeden Mesai Gözetmeksizin Elmalı İçin Çalışmaya Devam
Elmalı

Başkan Halil Öztürk Haftaiçi, Haftasonu, Gece, Gündüz Demeden Mesai Gözetmeksizin Elmalı İçin Çalışmaya Devam

Haftaiçi, Haftasonu, Gece, Gündüz Demeden Mesai Gözetmeksizin Daha Yaşanabilir Bir Elmalı İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz !Diyen Başkan Öztürk çalışmaları yakından takip ediyor.