Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek
Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile hizmetlerini sürdüren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı Belediyesi Hizmet binasının yenileneceğini söyledi .
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Elmalı İlçesi için çalışan seçim öncesi alt yapı dahil çok sayıda yatırım yapan Başkan Öztürk CHP den aday olarak çalışmalarına başladı
Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Elmalı ilçesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıracak Elmalı Belediyesi Konut Projesi kura çekimini yapıldı.
Elmalı belediye Başkanı Halil Öztürk belediye işçilerine %85 zam yaptıklarını açıkladı..
Elmalı'da asfaltsız yolun kalmayacağını belirten Halil Öztürk şöyle konuştu; "Asfalt Çalışmalarımıza Kışla Mahallemizde Devam Ediyoruz
Elmalı Belediyesi İstanbul Emitt Fuarı’nda Ziyaretçilere Elmalının Meşhur Gaziler Helvasını İkram Ediyor. Yiyen birdaha istiyor..
AK Parti’den tüm siyasi partilere örnek olacak bir hareket geldi. Elmalı ilçesinde belediye başkanlığına aday adayı olan Mustafa Başkaya, Salih Kurubaş, Ali Gökçe, Cumhur İstekli ve Coşkun Baloğlu 21 Kasım 2023 salı günü aynı anda ilçe başkanlığına giderek başvuru evraklarını teslim etti.
Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Elmalı’da Gündoğan, Karyağdı, Yeni Mahalle ve İplik Pazarı mahallelerinde 50 yıllık içme suyu hatlarını yeniliyor.
Elmalı Belediyesi, Yuva Mahallesi'ne çok amaçlı kültür ve düğün salonu yapıyor. Salonda 500 kişilik oturma kapasitesi, sahne, konferans salonu, düğün salonu, sergi alanı ve kafeterya gibi alanlar bulunacak.
Elmalı Belediyesi Evde Sağlık Hizmetleri kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımızın her anında yanında olmaya, kalplerine dokunmaya devam ediyor.
Antalya’nın Elma deposu ilçesi Elmalı’da tatlı bir telaş var . Bin bir emekle üretilen Elmalının Elması'nı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüz marifeti ile Gençlik Spor Müdürlüğü Güreş Eğitim Merkezi Sporcuları ile hasat başladı .
Elmalı Atatürk Caddesi ve Demirel Bulvarı'nda 1 etap tamamlanarak hizmete açıldı sıra 2 etapta
Elmalı Belediyesi Ev sahipliğinde 21 Eylül Perşembe günü saat 14.00’te Elmalı yeni kent meydanında başlayacak olan Elmalı Tarım Sergisine tüm vatandaşlar davetli
Antalya Elmalı Belediyesi Evde Sağlık Hizmet ekipleri Yaşlı hasta halkın umudu oldular
Elmalı Eymir Mahallesinde Asfaltlama yapımı öncesi stabilize yol yapımı devam ediyor.
Elmalı Belediyesi ve Batı Toroslar Yörük ve Türkmen Dernekleri ile birlikte organize ettiği 9'uncu Temsili Yörük Göçü Coşkuyla Tamamlandı.
5 Eylül - 9 Eylül Tarihleri Arasında 671. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Kültür, Sanat Etkinlikleri Kapsamında yapılacak olan etkinlikler için Elmalı Şehir içinde son düzenlemeler yapılıyor
Kırkpınar'dan daha eski olduğu belirtilen, 1352'den beri namlı pehlivanların kispet giydiği Tarihi Antalya Elmalı Yağlı Güreşleri bu yılda yapılacak. Güreş tutkunları şimdi Güreş tarihini merak ediyor. Peki, Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri ne zaman? Hangi Başpehlivanlar katılacak
Elmalı Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Şefik Cambolat Cami ve Yaz Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrencileri Ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir ile Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 3,5 kilometrelik yolda gerçekleşen çalışmaları inceledi.
Elmalı İlçe Merkezinde Kazılmadık Yer Kalmadı Su Şebeke ve Doğalgaz Altyapı Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor