Elmalı Belediyesi Konut Projesi kura çekimi 17 Şubat 2024 cumartesi günü Belediye Başkanı Halil Öztürk'ün katılım ile yoğun vatandaşların bulunduğu salonda noter huzurunda yapıldı
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk "Elmalı Belediyesi Konut Projesi Kapsamında Noter Huzurunda Gerçekçekleştirdiğimiz Kura Sonucunda Konutlar Sahiplerini Buldu !Sosyal Belediyecilik anlayışı ile ilçemizde ev sahibi olmayı kolaylaştıracak Elmalı Belediyesi Konut Projesi’ne kura çekimini gerçekleştirdik.Sosyal alanları, spor tesisleri, çocuk parkları ve sıradışı peyzajı ile ilçemizin kent kimliğine prestij kazandıracak olan Elmalı Belediyesi Konut Projesi 2+1 ve 1+1 konutlardan oluşacak.Elmalı Belediyesi Konut Projesi kura çekiminde hak sahibi olan vatandaşlarımıza hayırlı olmasını ddiliyorum dedi
Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek
Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile hizmetlerini sürdüren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı Belediyesi Hizmet binasının yenileneceğini söyledi .
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Elmalı İlçesi için çalışan seçim öncesi alt yapı dahil çok sayıda yatırım yapan Başkan Öztürk CHP den aday olarak çalışmalarına başladı
Elmalı belediye Başkanı Halil Öztürk belediye işçilerine %85 zam yaptıklarını açıkladı..