Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek
Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile hizmetlerini sürdüren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı Belediyesi Hizmet binasının yenileneceğini söyledi .
Antalya'nın Elmalı ilçesinde heyecan dorukta! Seçime sayılı günler kala yapılan anketlerde, Gelecek Partisi adayı Mustafa Şeker 603 oy ile önde, CHP adayı Halil Öztürk ise 503 oy ile ikinci sırada. AK Parti adayı Ali Gökçe 453 oy ile üçüncü.
Elmalı İlçesi için çalışan seçim öncesi alt yapı dahil çok sayıda yatırım yapan Başkan Öztürk CHP den aday olarak çalışmalarına başladı
31 mart 2024 pazar gün yapılacak yerel seçimleri CHP başkan adayı Halil Öztürk Elmalı CHP meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. CHP meclis üyeliği listesi şu isimlerden oluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Elmalı Belediye Başkan Adayı Başkan Halil Öztürk Ankara'da
Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Elmalı ilçesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıracak Elmalı Belediyesi Konut Projesi kura çekimini yapıldı.
Başkan Halil Öztürk Vatandaşlarımızın yanında olarak 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle sonsuz sevginin sembolü olan karanfil çiçeği dağıttık dedi
Elmalı belediye Başkanı Halil Öztürk belediye işçilerine %85 zam yaptıklarını açıkladı..
Elmalı Belediyesi İstanbul Emitt Fuarı’nda Ziyaretçilere Elmalının Meşhur Gaziler Helvasını İkram Ediyor. Yiyen birdaha istiyor..
İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün partiden ihraç edildiğini açıkladı.
Elmalı Belediyesi, Çevreye duyarlı belediyecilik anlayışı ile ilçeye kazandıracağı sokak hayvanları bakım evi projesine başladı
CHP Genel Merkezinde yapılan açıklamada Antalya Elmalı ilçe Belediye başkan adayı İYİ partili Başkan Halil Öztürk oldu.
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı İçin Gece Gündüz Demeden, Saat Gözetmeksizin Mesai Arkadaşları ile Birlikte İlçenin Sokaklarında Çalışmaya Devam Ediyor.
Elmalı Belediyesi 2024 yılına yeni aydınlatma lambaları ile girmek ismiş çeşitli nedenlerle elekrik verilmemişti. Ama başkan Halil Öztürk yinede Bulvarı Aydınlattı.
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, yaptığı sert açıklamada iktidar partisi Elmalı yöneticilerinin, ana caddeyi aydınlatma elektriğini keserek belediyeyi cezalandırmaya çalıştığını belirtti. Projelerini engellemeye çalıştıklarını söyleyen Başkan Öztürk, vatandaşlardan destek istedi
HTM Tekstil Elaman alımına başlıyor Müracaatlar Elmalı Belediyesi Özel kalem Müdürlüğüne yapılacak.
Elmalı İlçesinden Durmak Bilmeyen Belediye Başkan Halil Öztürk Konut Projesi'ni başlatıyor
Ülkenin dört bir yanından gelen birbirinden namlı başpehlivan develerin katılımı ile gerçekleştirilen gösteriler vatandaşlar tarafından ilgi ile izlendi
Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan Ve Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün katılımı ile Düzenlenen törenle Yeni Başkan Fatih Altıntaş görevi devraldı.
10 Aralık 2023 Pazar günü Elmalı Belediyesinin bu yıl 2.sini gerçekleştireceği Elmalı Folklorik Deve güreşlerinde Develer Elmalı'da Görücüye çıktı
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün CHP’ye geçeceği yönündeki iddialarla birlikte Antalya’da siyasi kulisler bir anda hareketlendi.
Haftaiçi, Haftasonu, Gece, Gündüz Demeden Mesai Gözetmeksizin Daha Yaşanabilir Bir Elmalı İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz !Diyen Başkan Öztürk çalışmaları yakından takip ediyor.