CHP Antalya Elmalı Belediye Başkan Adayı Halil Öztürk Oldu
CHP Genel Merkezinde yapılan açıklamada Antalya Elmalı ilçe Belediye başkan adayı İYİ partili Başkan Halil Öztürk oldu.
CHP DEN ADAY OLMASI SÜPRİZ OLMADI.
Gece Gündüz Büyükşehir Belediyesi ile birlikte uyumlu çalışmaları ile dikkat çeken Başkan Öztürk 'ün İYİ Parti’den istifa edip CHP den aday olacağı konuşulmuş ama resmi bir açıklama gelmemişti. Yapılan resmi açıklama Elmalı Belediye Başkan adayı olarak belirlenmesinden sonra Elmalı’da süreç nasıl işleyecek zaman gösterecek.
Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek
Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile hizmetlerini sürdüren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı Belediyesi Hizmet binasının yenileneceğini söyledi .
Antalya'nın Elmalı ilçesinde heyecan dorukta! Seçime sayılı günler kala yapılan anketlerde, Gelecek Partisi adayı Mustafa Şeker 603 oy ile önde, CHP adayı Halil Öztürk ise 503 oy ile ikinci sırada. AK Parti adayı Ali Gökçe 453 oy ile üçüncü.
Elmalı İlçesi için çalışan seçim öncesi alt yapı dahil çok sayıda yatırım yapan Başkan Öztürk CHP den aday olarak çalışmalarına başladı
31 mart 2024 pazar gün yapılacak yerel seçimleri CHP başkan adayı Halil Öztürk Elmalı CHP meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. CHP meclis üyeliği listesi şu isimlerden oluştu